Turkcell'den hangi operatöre faturalı olarak geçmek daha mantıklıdır?

canberks

Kilopat
Turkcell oldukça pahalı olmaya başladı. Değiştirmeyi düşünüyorum. Çekim kalitesi yönünden Türk Telekom mu daha iyi bir seçenek olur, yoksa Vodafone mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Farklı operatöre git gel yaparak avantajlı şekilde Turkcell kullanmaya devam edebilirsiniz. Yılların TT savunucusu ben bile Turkcell'e geçtiysem herkes geçer :) 55TL'e 15GB 1000DK 100SMS kullanıyorum ve bir sürü ince bilinmesi gereken şeyi bilirseniz ve yaparsanız bedava şekilde aylık ortalama 5GB geliyor. (Ayrıca heryöne 1000DK'da BİP var. Karşıda BİP olmasına gerek yok, sabit hattı geçtim yurtdışını bile arayabiliyorum)

Turk Telekom facia. Depremde de gördük diğer operatörler 1-2 saat kesinti yaşarken (ki en hızlı gelen Turkcell'di) Turk Telekom neredeyse 24 saat servis dışıydı. Bu bağlamda Vodafone seçebilirsiniz.

Farklı operatöre git gel yaparak avantajlı şekilde Turkcell kullanmaya devam edebilirsiniz. Yılların TT savunucusu ben bile Turkcell'e geçtiysem herkes geçer :) 55TL'e 15GB 1000DK 100SMS kullanıyorum ve bir sürü ince bilinmesi gereken şeyi bilirseniz ve yaparsanız bedava şekilde aylık ortalama 5GB geliyor. (Ayrıca heryöne 1000DK'da BİP var. Karşıda BİP olmasına gerek yok, sabit hattı geçtim yurtdışını bile arayabiliyorum)
Turkcell'den geçiş yaptıktan sonra 1 yıl o oparatörde kalmam gerekecek. O nedenle Turkcell dışında bir firma seçmeliyim.
Nasıl bip ile bip sizlerlede mi görüşebiliyolar Turkcell li olmasalar bile

Ben bütün operatörleri kullandım lakin çekim kalitesi olarak Turkcell kadar iyi değiller. Şu an aktif olarak TT Mobil kullanıyorum lakin taahhüt ettikleri fiyatın 5 TL fazlasını alıyorlar. Diğer operatörlerde bana hep vergiler dahil fiyatı ile tarife sunulmuştu. İlk defa bunda başıma geldi böyle bir olay. Bunu da göz önünde bulundurmanı tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı