Turkcell'den hangi operatöre faturalı olarak geçmek daha mantıklıdır?

canberks

Kilopat
Turkcell oldukça pahalı olmaya başladı. Değiştirmeyi düşünüyorum. Çekim kalitesi yönünden Türk Telekom mu daha iyi bir seçenek olur, yoksa Vodafone mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran Alıntısı.PNG

vodafone da bu 2 paketten birine mi geçsem diye düşünüyorum

04/11/2019 sabahı Turk Telekom olan numaramı Vodafone'a taşıdım. Çalıştığım yerde vodafone iyi çekmiyor diye duymuştum ama bu boyutta olabileceğini düşünmemiştim. İstanbul Çağlayan'da sonuçta. Bu duruma 2 gün katlanabildim dün Turkcell'e geçmek için başvuru yaptım. Yani tekrar numara taşımak için 1 sene beklemenize gerek yok. İlk ay taahhüt ihlali cezası da yokmuş

Turk Telekom depremde çekmemesi dışında gayet hızlıydı.
Vodafone İş yerimde çekmiyor, internet hızı bakımından turk telekomun çok gerisinde gibi geldi bana. Vodafone'a 49 TL'ye 1000 DK, 15 GB, 1000 SMS olan pakete geçmiştim.
Turkcell'e geçtiğim pakette ise kardeşimi kullanıcı göstererek gnç paket aldım; 59 TL'ye 14+5 GB, 1000 DK

04/11/2019 sabahı Turk Telekom olan numaramı Vodafone'a taşıdım. Çalıştığım yerde vodafone iyi çekmiyor diye duymuştum ama bu boyutta olabileceğini düşünmemiştim. İstanbul Çağlayan'da sonuçta. Bu duruma 2 gün katlanabildim dün Turkcell'e geçmek için başvuru yaptım. Yani tekrar numara taşımak için 1 sene beklemenize gerek yok. İlk ay taahhüt ihlali cezası da yokmuş

Turk Telekom depremde çekmemesi dışında gayet hızlıydı.
Vodafone İş yerimde çekmiyor, internet hızı bakımından turk telekomun çok gerisinde gibi geldi bana. Vodafone'a 49 TL'ye 1000 DK, 15 GB, 1000 SMS olan pakete geçmiştim.
Turkcell'e geçtiğim pakette ise kardeşimi kullanıcı göstererek gnç paket aldım; 59 TL'ye 14+5 GB, 1000 DK
Türk Telekom Bursanın göbeğindeki evimde çekmezken zonguldakdaki köyde 4.5 g ful çekiyor 😆

internet en az 5 gb olmalı
Bimcell de daha fazlası da var. Ama faturalı değil.

Ayrıca internet bankacılığı ile yükleme yapılamıyor. Mecbur sitesinden kredi veya banka kartı ile ya da bim lerden yükleme yapılıyor.

3 operatörden herhangi biri olunca önyüklemeli bile olsa otomatik yükleme talimatı verilebiliyor. Bu durumda faturalıdan pek farkı kalmıyor.

Ben operatör olarak Vodafone öneririm.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı