TurkNet 250 TL mi 300 TL mi?

tahos

Centipat
Daha fazla  
TurkNet sitesine baktım 100 Mbps internet 300 TL gösteriyordu ancak en son zammı şubat'ta yapmışlar onda da 250 TL olmuş. Ben anlamadım 250 TL mi 300 TL mi? Biri biliyorsa açıklayabilir mi ya da daha iyi internet sağlayıcıları var mıdır?

Eylül ayı faturaları ile birlikte artık 300 TL. Hattınız gigafiber, TT fiberi veya VDSL 100 mbps ise düşünebilirsiniz değilse ucuz firmalara da bakıp ona göre karar verebilirsiniz.

önce turknetin sitesinden altyapınızın desteklediği hızı gözetmenizde fayda var, 100mb'e kadar turktelekomun hattını kullanıyorlar zaten. ve her şeyi dijital ortamda hallediyorsunuz, şikayetvarı okumanız yararlı olabilir:)

TurkNet kendi 100 fiberi var ancak açıksası 300 TL vermek benim için zor başka uygun fiyatlı internet sağlayıcısı var mıdır sizin bildiğiniz? şu anda Superonline 25 mgps TV+ paketini kullanıyorum 150 TL karşılığındada 2024 uzatacaklar ancak açıksası hiç mennun değilim.

TurkNet kendi 100 fiberi var ancak açıksası 300 TL vermek benim için zor başka uygun fiyatlı internet sağlayıcısı var mıdır sizin bildiğiniz? şu anda Superonline 25 mgps TV+ paketini kullanıyorum 150 TL karşılığındada 2024 uzatacaklar ancak açıksası hiç mennun değilim.
Türknetin kendi 100 fiberi yok 1000 fiberi var, eğer sizde o varsa düşünmeden geçiş yapın derim. TT fiberi varsa ve size pahalı geliyorsa başka ucuz firmalara bakabilirsiniz.

Kesin bir sonuç için Türknet'in sitesinden altyapınızı sorgulayıp ekran görüntüsünü buraya atabilirsiniz.

Superonline karar verdim 100 200 TL'ye verecekler en kötü bir de evimize gelen adam ekstra indrim yapacak daha uyguna gelecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı