TurkNet 250 TL oldu

Daha yeni bağlattım, ilk 3 ay yansımayacak sonra yansıtılacak.
10 ay peşin ödenirse 1999.

Kuvvetle muhtemel 10 ay peşin olanı yaparım.
Kablonetten geçtim ve çok memnunum. Kablonet zulmü sonrası hiçbir kesinti yaşamıyorum.
Modem de aldim kendime ev içerisinde artık adam akıllı wifi çekmekte, kablonetin modeminde odadan odaya geçince mobil veriye geçerdi.
Dolayısıyla 80 Mbps aldığım için memnunum açıkçası bunu da beklemiyordum.

Ben yazın Superonline bağlatmıştım yaklaşık 2 yıl taahütlü ve 170TL, taahhüt'üm bittiğinde nasıl bir internet fiyatıyla karşılaşırım bilmiyorum 1000 TL felan olur heralde.

Forum trol galiba ciddi anlamda.
400 TL'ye TT sabit 1 Gbps dowloand 56 Mbps upload alıyorum. 2 yıl sabit fiyat garantisi ha ayrıca her sene fiyat güncellenmiyor :D
He öyle mi dostum :D. Onlar hiç zam yapmamışlar çok iyi kampanya yakalamışsın helal olsun. Konuda düşük hız alanlar için belki pahalı olabilir haklısınız ama 1000/1000 hızı 250 TL'ye veren herhangi bir yer yok. Düşük hız kullananlar daha ucuzu varsa iptal edip ona geçsin, yüksek hız kullananlar için de zaten daha iyisi yok boş boş konuşmaya gerek yok burada hiçbir şeyi değiştirmeyecek zaten.

Bizde 200mbps Superonline var. Ama evde çoğu alet 200mbps desteklemiyor. Boşu boşuna kullanıyoruz. Benim alabileceğim cihazlardan dolayı en fazla 100mbps

Millenicom 100mbps düşünüyorum bakalım. Fiyat olarak yani Superonline'dan daha avantajlı olması lazım bence

Forum trol galiba ciddi anlamda.

He öyle mi dostum :D. Onlar hiç zam yapmamışlar çok iyi kampanya yakalamışsın helal olsun. Konuda düşük hız alanlar için belki pahalı olabilir haklısınız ama 1000/1000 hızı 250 TL'ye veren herhangi bir yer yok. Düşük hız kullananlar daha ucuzu varsa iptal edip ona geçsin, yüksek hız kullananlar için de zaten daha iyisi yok boş boş konuşmaya gerek yok burada hiçbir şeyi değiştirmeyecek zaten.

He öyle dostum hee ben 1 Gbps üzerinden yorum yaptım bravo aferin sırrı çözdün yakaladın beni tebrikler.

Geri
Yukarı