TurkNet 250 TL oldu

Diğer İSS'lere de zam gelecektir. Bu nedenle ben olsam değiştirmezdim. Çünkü diğer İSS'lerde dediğiniz gibi sorun çıkma ihtimali var. Ayrıca TurkNet zam yaptıysa ardından diğer firmalar da peş peşe zam yapar.

Ben olsam değiştirmezdim, yine de karar size kalmış.
Sanırım öyle yapacağım.

Anlık millenicom kullanıcısıyım aylık faturam 180, 100 mbps lik paket ve taahhütsüz
memnunum kesilme kopma çökme olmuyor. Bakım vs olaylarını 1 hafta önceden maille bildiriyorlar tavsiye ediyorum.

Turkcell 100Mbps 20 upload paketini kullanıyorum.
Aylık 230 TL'ye.
Aldığım download hızı 150 altına hiç düşmüyor bile.
Tavsiye ederim.

Kanka git bir şey indir Speedtest'te fazla gösteriyor samaronline 100 dowload 12Mbps indirme alman lazım 12 12.5 falan indir bir şey 9-10'dan yukarı çıkmayacak. Samaronline bulaşmayın kötünün iyisi Kablonet ve TT.

Zammı savunmuyorum. Bence de aşırı fazla ama çok düz mantık düşünüyor çoğunuz. Daha yeni asgari maaşlara zam yapılmadı mı? Bu bahsedilen ISS'ler işçi çalıştırmıyor mu? 5'ken 10K maaş verecekler şimdi en az. Bu firmalar bir iki tane işçi çalıştırmıyor. Onlarca, yüzlerce çalışanı var. 100 tane çalışanı var desek 500K fazladan maaş ödemesi yapacaklar demek. Diğer araçlar, ofis kiraları vs. değinmiyorum bile. TTNET gibi aç gözlü bir firmanın da keyfi altyapı zamları eklenince ortaya çıkan tabloya şaşırmıyorum. Yine de birden 250TL olması çok mu, çok (2 tane 1 kg'lik kaşar peynir parası :) ). Ama keyfi değil orası kesin.

Sorunu firmalarda değil, ülkeyi bu hale getiren, gençlerin düşmanı hükümette arayacaksınız. Günümüzde gençlerin internete ulaşması bu kadar zor olamaz ve kabul edilemez. Onca eğitim gören öğrenci var. Üstüne okumak için binlerce lira ev kirası verenler var. Bütün sinirinizi ve tepkinizi seçimde oy kullanarak göstermek daha mantıklı olacak. Sadece tüketici gözünden anlık tepkiler değil, sahip olmanız gereken haklar ve yaşam kalitesi üzerinden büyük tepkiler ortaya koymak gerek. Sorunların ana kaynağı belli çünkü.

Son düzenleme:
Zammı savunmuyorum. Bence de aşırı fazla ama çok düz mantık düşünüyor çoğunuz. Daha yeni asgari maaşlara zam yapılmadı mı? Bu bahsedilen ISS'ler işçi çalıştırmıyor mu? 5'ken 10k maaş verecekler şimdi en az. Bu firmalar bir iki tane işçi çalıştırmıyor. Onlarca, yüzlerce çalışanı var. 100 tane çalışanı var desek 500k fazladan maaş ödemesi yapacaklar demek. Diğer araçlar, ofis kiraları vs. değinmiyorum bile. TTNET gibi açgözlü bir firmanın da keyfi altyapı zamları eklenince ortaya çıkan tabloya şaşırmıyorum. Yine de birden 250TL olması çok mu, çok (2 tane 1 Kg'lik kaşar peynir parası :) ). Ama keyfi değil orası kesin.

Sorunu firmalarda değil, ülkeyi bu hale getiren, gençlerin düşmanı hükümette arayacaksınız. Günümüzde gençlerin internete ulaşması bu kadar zor olamaz ve kabul edilemez. Onca eğitim gören öğrenci var. Üstüne okumak için binlerce lira ev kirası verenler var. Bütün sinirinizi ve tepkinizi seçimde oy kullanarak göstermek daha mantıklı olacak. Sadece tüketici gözünden anlık tepkiler değil, sahip olmanız gereken haklar ve yaşam kalitesi üzerinden büyük tepkiler ortaya koymak gerek. Sorunların ana kaynağı belli çünkü.

Kesinlikle siyasetci olmalısın. oy falan toplarsın belki

Yeni konular

Geri
Yukarı