TurkNet 35 Mbps pakette 12-16 Mbps veriyor

Bunu anlattınız içime kurt düşürdünüz. TürkNet geçmeyi düşünüyordum Türk Telekom rezilinden çıkıp.
Hocam, bu klasik türknet. 98 Mbps internet vereceğim der ve 35 verir, belli olmaz altyapıya göre değişiyor, misalen ben 25 Mbps alabiliyorum. 35 Mbps paket kullanıyorum.

Hocam, bu klasik türknet. 98 Mbps internet vereceğim der ve 35 verir, belli olmaz altyapıya göre değişiyor, misalen ben 25 Mbps alabiliyorum. 35 Mbps paket kullanıyorum.
Benim altyapım ucu ucuna 35 Mbps destekliyor VDSL için başvuruda bulunacaktım.
Yeni saha dolabı yerleştirildi aktif edildi. Sadece hatlarımız geçirilmedi henüz onu da geçirdikten sonra her şey tamam olacak. Sonra da TürkNet geçeceğim.

Bunu anlattınız içime kurt düşürdünüz. TürkNet geçmeyi düşünüyordum Türk Telekom rezilinden çıkıp.
Şu haliyle bile yine de Türk T*lekom'dan iyidir. Onlar da ayrı bir çeşit. Çıkmayın diye aşırı saçma bir taahhüt istiyorlar. Bana mesela 24 ay söz verip 16 Mbps ADSL için 90 lira ödememi istediler. Hem de neymiş, normalde fiyatı 260 liraymış, taahhüt verince 170 lira indirimle 90 liraya düşüyormuş. Tahmin edeceğiniz gibi bir noktada cayarsanız kullandığınız süre (ay) X 170 lirayı mabadınıza sokacaklar demek.

Türknet, Millenicom, Netspeed, Gıbırnet, Fixnet vs. bunların arasında Evliya Çelebi gibi gezmek daha iyidir. Geçiş başvurularında ücret vermeniz de gerekmiyor.

Şu haliyle bile yine de Türk T*lekom'dan iyidir. Onlar da ayrı bir çeşit. Çıkmayın diye aşırı saçma bir taahhüt istiyorlar. Bana mesela 24 ay söz verip 16 Mbps ADSL için 90 lira ödememi istediler. Hem de neymiş, normalde fiyatı 260 liraymış, taahhüt verince 170 lira indirimle 90 liraya düşüyormuş. Tahmin edeceğiniz gibi bir noktada cayarsanız kullandığınız süre (ay) X 170 lirayı mabadınıza sokacaklar demek.

Türknet, Millenicom, Netspeed, Gıbırnet, Fixnet vs. bunların arasında Evliya Çelebi gibi gezmek daha iyidir. Geçiş başvurularında ücret vermeniz de gerekmiyor.
Sormayın hocam. Bırakın Evliya Çelebiyi, resmen ruhunuzu şeytana adıyorsunuz 2 yıl boyunca. Ben de sonunda kurtulacağım inşallah. Yeni saha dolabı yapıldı sadece hattımız geçirilmedi henüz. Onu yapsınlar geçiş işlemlerimi başlatacağım. 1 ay sonra bitiyor taahhüdüm.

TurkNet sözde 35 Mbps VDSL internet verecekti. 2 Mbps aldık. Zar zor müşteri hizmetlerine ulaştık, santral dolabı uzaklığımız 1200 küsur olduğu için düşük hız alıyormuşuz. Daha sonra GIBIRNet'e geçtik 35 Mbps sorunsuz alıyoruz. GıbırNet'de santal dolabı uzaklığımız ise 212 metreymiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı