TurkNet 399.90 TL oldu!

Onlarda da 3 ay şu kadar sonraki 9 ay bu kadar fiyatlar diye paketler var. Yine aynı kapıya çıkıyor.

Bende düşük internet hızlarının acısını çok çektiğim için daha düşük paket alasım da gelmiyor.

Ben net Speed veya milenicoma geçeceğim 7 yıldır TurkNet kullanicisiyiz 400 lira odemem ben iyice cilkini cikardilar.

aga ne 1000 mbps, 30-40ları zor görüyoruz kablolu da, WiFi ile her 10 dakikada bağlantı kesiliyor. Bize de 400 TL oldu.
Canım kardeşim bak ne demişim kendi altyapısında olanlara demişim değil mi ? Bu firmanın CEO'su çıkıp zaten biz kendi altyapımızda olanlara hizmet vermek istiyoruz diğerleri gelmesin diye fiyatları tek fiyat yaptık dedi zaten. Israrla Türknet kullanmak sizin hatanız, adamların müşteri kitlesi siz değilsiniz zaten.

Canım kardeşim bak ne demişim kendi altyapısında olanlara demişim değil mi? Bu firmanın CEO'su çıkıp zaten biz kendi altyapımızda olanlara hizmet vermek istiyoruz diğerleri gelmesin diye fiyatları tek fiyat yaptık dedi zaten. Israrla TurkNet kullanmak sizin hatanız, adamların müşteri kitlesi siz değilsiniz zaten.

Öyle bir şey mi var dostum, hizmet veriyorsan aldığın paranın karşılığını vereceksin. Kullanıcı dostu firma olarak yola çıkıp reklamlar verdirtip sonra da "siz gelmeyin, sizi istemiyoruz pis fakirler" tribine girmenin mantığı yok. 100 TL tek seferde zam kabul edilebilir değil. El mahkum rahatsızlık duyarak kullanmaya devam edeceğim. Fakat bu zammı hakedecek işler yaptıklarını söyleyemem.

- Kalabalık bir eve sahip değilseniz (4-5 kişi)
- Yayıncı değilseniz
- Oyun sever ya da sürekli indirme işleriyle uğraşan biri değilseniz
- İşiniz gereği internet ekmek kapınız değilse
Bu internete bu kadar para ödemeyin çünkü çok gereksiz.
Hocam yeni abonelik başlattım bugün 7. gün ama halen kuruluma gelmediler. Yolun başındayken iptal ettirmem mantıklı olur mu? İptal ettirsem zorluk yaşar mıyım? 100 Mbps indirme 8 mbps yükleme verecekler.

Yayıncıları yalamaktan başka bir işe yaramayan, nüfüsun yoğun olduğu yerler yerine yayıncıların yaşadığı 3-5 kişiden ibaret ufak bölgelere 1000 mbps veren, henüz müşteri hizmetlerinden memnun kalanını görmediğim bir ISS. Fiyatının artmasına pek üzelmedim.

TurkNet bundan önce üst üste zam yapmıştı bir ara. Taahhütsüz olmasının hiçbir esprisi kalmadığından taahhütlü bir internete geçmiş, kendimi zamlardan ve enflasyondan korumuştum. Sonra taahhüt bittiğinde mevcut ISS'm bana 280 lira teklif etmişti ben "taahhütte kalmanın ekonomik avantajı kalmadı 20 lira daha koyar biraz daha hızlı paketi kullanırım" diyerek TurkNet'e dönmüştüm. Şimdi TurkNet yine saplama diye tabir edilen huyunu tekrar ederek bir güzel zamımıza zam koymuş. Taahhütte kalsa şu an 280 lira ödemeye devam edecektim. TurkNet artık şımarık çocuk şekline girmiştir. Taahhütsüz internet furyasının kaymağını yedi yedi doymadı. Görüyoruz ki çok yüksek internet ihtiyacı olmayanlar için taahhütlü olanlar şu an enflasyondan bir güzel korunuyor. Aklımı seveyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı