TurkNet 399.90 TL oldu!

TurkNet zaten sadece kendi altyapısında olan kişilere hizmet vermek istiyor. Yani 1000 Mbps için 400₺ hala çok uygun.

24 Megabit internete 400 TL veren insanlar sistemi sübvanse ediyor bu sayede 1 Gigabit kullananlar hala çok ucuz fiyattan kullanıyor. Sadece kendi altyapısındakilere hizmet verse TurkNet batardı ki bu gidişle batacaklar, altyapıya önem vermek yerine yayıncılara reklam verirlerse olacağı bu.

- Kalabalık bir eve sahip değilseniz (4-5 kişi)
- Yayıncı değilseniz
- Oyun sever ya da sürekli indirme işleriyle uğraşan biri değilseniz
- İşiniz gereği internet ekmek kapınız değilse
Bu internete bu kadar para ödemeyin çünkü çok gereksiz.
Telefon faturam bu fiyatta, üzücü ama gerçek.

Gayet normal fiyat. Netspeed kullanırken 100 Mbps fiber internete 300 lira veriyordum. Adamlar 400 lira yapmışlar gayet iyi fiyat. Superonline 1.000Mbps kullanıyorum 500 liraya.

Millenicom müşteri temsilcisi baba 230 liraya paket sattı kabul ettim. "En fazla 60 lira zam gelir" diye bir laf etti sanki gelebilir gelmeyebilir de ama gelirse de fazla olmaz ayağı yaptı. 5 ay 230 lira garanti diye. Sonra imzalamam için gönderilen sözleşmeye baktım zaten içinde ayak yaptığı zam ayan beyan ortadaymış. Paketteki zammı "bir ihtimal" gibi yazılı olduğu halde utanmadan satmaya çalışıyorlar. Yarın da 400-500-600 nereye gideceği belli olmayan bir balıkyemi adeta. Zaten yıl sonuna gelindiğinde fiyatların oralara gideceğine fazla şüphemiz yok.
Kısacası, yüksek bir internet kullanmıyorsanız taahhüde girin ve her an ne yapacağı belli olmayan bu zam canavarlarından korunun. Vodafone Net'in 280 liralık taahhüdünü kabul etmeyen aklımı seveyim. Tekrar etmiş oldum ama neyse.

IMG_2601.jpeg
IMG_2601.jpeg

Yayıncıları yalamaktan başka bir işe yaramayan, nüfüsun yoğun olduğu yerler yerine yayıncıların yaşadığı 3-5 kişiden ibaret ufak bölgelere 1000 Mbps veren, henüz müşteri hizmetlerinden memnun kalanını görmediğim bir ISS. Fiyatının artmasına pek üzelmedim.

Kocaeli de koca mahalle de GigaFiber olan binalar var hocam bu kadar da markayı gömmenin anlamı yok bence.

Öyle bir şey mi var dostum, hizmet veriyorsan aldığın paranın karşılığını vereceksin. Kullanıcı dostu firma olarak yola çıkıp reklamlar verdirtip sonra da "siz gelmeyin, sizi istemiyoruz pis fakirler" tribine girmenin mantığı yok. 100 TL tek seferde zam kabul edilebilir değil. El mahkum rahatsızlık duyarak kullanmaya devam edeceğim. Fakat bu zammı hakedecek işler yaptıklarını söyleyemem.

Kesinlikle sizinle aynı fikirdeyim altyapılarını her yere kursanlar o zaman madem sadece kendi altyapılarına hizmet vermek istiyorlar yaptıkları zamları cebe atmasınlar altyapı kurmaya harcasınlar Türk Telekom altyapısı tekelini de kırarlar 1 taşla 2 kuş vururlar.

Onlarda yapar. Bu kadar ucuz kalmaz.
Hacı yapsın yapsa yapsa 300 yapar 400 yapmaz.

Onlarda da 3 ay şu kadar sonraki 9 ay bu kadar fiyatlar diye paketler var. Yine aynı kapıya çıkıyor.

Bende düşük internet hızlarının acısını çok çektiğim için daha düşük paket alasım da gelmiyor.

Ya peşin ödeme kampanyasını değerlendireceğim TurkNet'in ya da taahhütlü firmalara geçeceğim bana 50 ila 100 Mbit civarı yetiyor çok aşırı yüksek hızda gözüm yok şu an 80 falan veriyor TurkNet bana o kadar destekliyor galiba altyapım.

Son düzenleme:
Bu zamın her an olacağını biliyordum. Bu yüzden 12 ay peşin ödeme ile fiyat sabitledim geçen hafta. (3 taksitle ödeyeceğim 12 aylık ücreti 279 TL üzerinden)

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240120_105546.jpg
    Screenshot_20240120_105546.jpg
    163,5 KB · Görüntüleme: 53
Arkadaşlar inanılmaz ama TurkNet 299.90 TL'den 100 TL zam ile 399.90 TL oldu. 100 Mbps ve altı hizmet alanlar için artık pek mantıklı değil gibi duruyor.

Eki Görüntüle 2089396

Ben de Telekom altyapısı var 75 Mbps alıyorum 400 TL gercekten mantıksız geliyor bu hızda önerebileceğiniz operator var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı