TurkNet 399.90 TL oldu!

Ocak ayından önce Kablonet 48 ay tahaddüt yaptım neyseki.

KabloTV Temel Yayın + Kablonet 50 Mbps akıllı sınırsıza 170₺ ödüyorum.

Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar. Gigafiber alt yapısı kullanıcıları için tabiki de hala çok mantıklı. Ama Gigafiber kullanıcıları inanılmaz bir azınlık. Şuan Türknet vdsl 85 Mbps kullanıyorum. İnternet servis sağlayıcısı tavsiyelerine açığım. Millenicom'a yöneleceğim sanırım. Superonline alt yapısı ile 100 Mbps fiber alabiliyorum.

Geçtiğimiz seneleri de baz alırsak milenicom her zaman türknetten sonra zam yapan bir firma olmuştu. Geçen sene yaşadığım için biliyorum, türknet zammı kaynaklı milenicoma geçiş yaptım ve 2 ay sonra milenicom zamı ile karşılaştım ne yazık ki şu an yeniden turknete dönüş yaptım

Geçtiğimiz seneleri de baz alırsak milenicom her zaman türknetten sonra zam yapan bir firma olmuştu. Geçen sene yaşadığım için biliyorum, türknet zammı kaynaklı milenicoma geçiş yaptım ve 2 ay sonra milenicom zamı ile karşılaştım ne yazık ki şu an yeniden turknete dönüş yaptım
Tek sebebi fiyat artışı mı? Hizmetten memnun kalmış mıydınız?

Tek sebebi fiyat artışı mı? Hizmetten memnun kalmış mıydınız?
Tek sebebim fiyattı, keşke hiç değiştirmeseydim dediğim 2 ay yaşadım. Şu an türknetten çok memnunum. fiyat içinde kampanya yapmışlar hemen katıldım aşırı uyguna da kullanıyorum hizmet kalitesine denilebilecek hiç bir şey yok aşırı memnunum

Geri
Yukarı