TurkNet Abonelik İptali ve ISS Önerisi

NetSpeed Geçersem kurulum ücreti alırlarmı ilk aylar faturalar nasıl gelir. "84Tl tarife için"

Sanırım 100 lira eve kadar kurulum ve aktivasyon ücreti var. Ben TTneT ten Netspeed e hattımı iptal ettirmeden nakil yaptım. Adsl 16 mbit kullanıyorum 12 ay sabit fiyat anlaşması yaptım (2. defa) aktivasyon ücreti ödemedim şimdiye kadar. Müşteri hizmetlerinden güncel bilgi alın belki aktivasyon ücreti almazlar 12 ay kalırım dersen. Baktın beğenmedin iptal ettirirsin ama aktivasyon ücreti ödersin faturaya eklerler.

Bağlatmadan önce ne kadar hız alabilirsin bi kontrol ettir.
NetSpeed Geçersem kurulum ücreti alırlarmı ilk aylar faturalar nasıl gelir. "84Tl tarife için"

Hattını netpseed e taşırsan aktivasyon ücreti almayabilirler tam emin değilim... Farklı İSS ye geçmek için mevcut olanı kapattırmana gerek yok taşınabiliyor. Sözleşme ve Formlar - Netspeed bireysel işletmeci değişiklik formu ile onlar senin adına işlemlerini yapıyor. Ayrıntılı bilgi müşteri hizmetlerinde.

Hattını netpseed e taşırsan aktivasyon ücreti almayabilirler tam emin değilim... Farklı İSS ye geçmek için mevcut olanı kapattırmana gerek yok taşınabiliyor. Sözleşme ve Formlar - Netspeed bireysel işletmeci değişiklik formu ile onlar senin adına işlemlerini yapıyor. Ayrıntılı bilgi müşteri hizmetlerinde.
NetSpeed aradım sordum kurulum ücreti 75 Tl bir yıl taahhüt verirseniz ücretsiz dedi. Aynı zaman'da Telefon hizmetini TurkNet'den alıp İnternet hizmetini NetSpeed'den almayı düşünüyorum.
-TurkNet sondakika'da ekip yollayıp kopma sorununu çözdü.
-Dsl 86 Mb dow max değerine ulaştı.
75Mb paket'e geçiş yaptım. NetSpeed kum'da oynasın.

Sonuç:
TurkNet adamdır. 😄

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı