TurkNet alınır mı?

Yok hocam Seyhan'da oturuyorum. Gerçekten mantıksız bu fiyata, bende geçmeyi düşünüyordum, TurkNet tamam uygun fiyat ama bir yere kadar uygun fiyat.

1000Mbps'yi 399TL'ye veriyorlar, bu gerçekten güzel fiyat. Superonline gibi bir firma, ya da TürkTelekom fiyatlarını 1k'ya kadar uzatmakta..
Evet hocam TurkNet'in garip yanı bu. VDSL alan adama da 400 fiber alan adama da 400 1 Gbps alacağa da 400. Üstelik sadece Türk Telekom değil Kablonet'in de fiyatları biraz fahiş.

Türk Telekom gayet iyi hizmet veriyor, bir sorun yaşamıyorum. Burada TT'yi savunmuyorum, yine söylüyorum olay burada TurkNet'in pahalı fiyat vermesi.

1710352120132.png

TurkNet'te zaten genelde 1 senede bir zam yapıyor ayrıca yaptığı zamma bakarsanız TT'nin port ücretlerine yansıtmasına rağmen çok az zamlar oluyor.

Eki Görüntüle 2140091

TurkNet'te zaten genelde 1 senede bir zam yapıyor ayrıca yaptığı zamma bakarsanız TT'nin port ücretlerine yansıtmasına rağmen çok az zamlar oluyor.
Allah allah hocam, ben size TT iyi mi diyorum. TT'nin eski müşterisiyim, 50Mbps'ye 130TL ödüyorum. Taahhütüm bitecek, adamlar güya 700TL'den 400TL indirim olmuş. Kendileri bir de böyle belirtiyorlar.

Bu taahhüt bittikten sonra TT'den çıkacağım zaten.

En azından paket kaybı yemezsiniz hocam şu anki hizmetinizle kaliteli bir rekabetçi oyunu oynayabileceğinizi zannetmiyorum.
Ben asla paket kaybı yemedim ki? Tüm oyunlarda package loss %0..

Değişecek hocam bu modem sorunlu üstünde TT logosu var mı bir de modemin Tenda V12 alabilirsiniz şimdilik.

Allah Allah hocam, ben size TT iyi mi diyorum. TT'nin eski müşterisiyim, 50Mbps'ye 130TL ödüyorum. Taahhüdüm bitecek, adamlar güya 700TL'den 400TL indirim olmuş. Kendileri bir de böyle belirtiyorlar.

Bu taahhüt bittikten sonra TT'den çıkacağım zaten.

Ben asla paket kaybı yemedim ki? Tüm oyunlarda package loss %0..

Hocam bu modemde CRC hataları kronik bir sürü konusu açıldı.

Geri
Yukarı