TurkNet düşük hız

GFBKEREM

Centipat
Yer
Şükrü Saraçoğlu Stadyumu
Daha fazla  
Merhabalar ben 2 ay önce TurkNet abonesi oldum. Altyapı sorgularken 35 download 6 upload yazıyordu. Sonra bize 10 TL daha vererek hızını 75 Mbps yapma teklifi sundular. Ben de makul bulup kabul ettim. Fakat hız testi yaptığımda ise hızımın 30-35 download 5-6 arası upload aldığını gördüm. Size sorum şu paketin adımı 75 Mbps yoksa bana yanlış internet hızımı veriyorlar.

Not: Size yazdıklarım saçma gelebilir lütfen bilgisizliğime verin.

Merhabalar ben 2 ay önce TurkNet abonesi oldum. Altyapı sorgularken 35 download 6 upload yazıyordu. Sonra bize 10 TL daha vererek hızını 75 Mbps yapma teklifi sundular. Ben de makul bulup kabul ettim. Fakat hız testi yaptığımda ise hızımın 30-35 download 5-6 arası upload aldığını gördüm. Size sorum şu paketin adımı 75 Mbps yoksa bana yanlış internet hızımı veriyorlar.

Not: Size yazdıklarım saçma gelebilir lütfen bilgisizliğime verin.
Modem arayüzüne girip DSL kısmının fotoğrafını atar mısın?

Bir sorum olacak TurkNet interneti nasıl yıl sonunda internet saglıyıcısı degiştiricemde.

Ben altyapı sorguladıgımda 35Mbps download 6Mbps upload verebiliriz diyorlar aşagıya indigimde altyapınız maks 50Mbps destekliyor onun içinde 10TL istiyorlar 95TL'lik bir fatura diyelim bana uygun geldi ama ping degerleri olsun hız olsun o konuda pek bir bilgim yok şu an Vodafone kullanıyorum int iyi olsa da çok kopma yaşanıyor bir de ping sorunu var.

Hocam altyapı sorgulamada bunlar var.

Ekran alıntısıyla yaptım.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    111,1 KB · Görüntüleme: 47
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    58,5 KB · Görüntüleme: 48

Yeni konular

Geri
Yukarı