TurkNet düşük hız

Siz Online işlemlere girip tarife degiştirmediyseniz tabii 75 Mbps verilmez aynı tarifede kalırsınız yoksa sadece TurkNet'li olmak istiyorum a mı bastınız.

Modem arayüzüne girip oradan fotoğraf atarsanız hangi hız limiti tanımlı onu görüntüleyebiliriz. Onun görselini atmalısın.

Hmm anladım kusura bakmayın benlik bilgi bu kadar bir sorun olacak ping degerleriniz nedir ona göre bende geçip geçmeyecegime karar vericegim.

Modem arayüzüne girip oradan fotoğraf atarsanız hangi hız limiti tanımlı onu görüntüleyebiliriz. Onun görselini atmalısın.

Hocam ZYXEL modemde nasıl yapacağım.
Hmm anladım kusura bakmayın benlik bilgi bu kadar bir sorun olacak ping degerleriniz nedir ona göre bende geçip geçmeyecegime karar vericegim.

CS:GO'da 40 ile 60 arası LoL 20-30 Valorant bilmiyorum.

Tarayıcınıza girin, yukarı kısma 192.168.1.1 yazın daha sonra kullanıcı adı ve şifre isteyecek, kullanıcı adına admin yaz şifreye 1234 ya da admin yaz. Olmazsa söyle. Ya da modeminin altında arayüz giriş adı ve şifresi vardır oranın fotoğrafını atabilir misin. Modem de yazıyor olabilir değişmediyse.

Şöyle diyelim herkese aynı teklifi sunuyorlar mı bilmiyorum benim altyapım a 35Mbps veriliyor ancak alta indigimde maks 50Mbps diyor eger isterseniz işlemlerden hızınızı 50Mbps'ye çıkarabiliriz diyorlar ancak 10TL fazla ödiyceksin daha iyi internet alacaksın istemezsende bir şey yapmıyorlar zaten sana 35 Mbps vermeye devam ediyorlar 10 lira da fazla ödemiyorsun sanırsam herkese böyle bir teklif var altyapının destekledigi kadar int sanırsam bende yıl sonunda TurkNet'e geçeceğim fiyatı hem uygun hem de ping degeri olsun hızı olsun güzel geldi.

Geri
Yukarı