TurkNet düşük hız

GuiKita

Hectopat
Yer
Bursa/İnegöl
Öncelikle herkese merhabalar. Yaklaşık olarak 3 yıldır kullandığım TurkNet aboneliğimde son 6-7 aydır upload Speed sorunu yaşıyorum. İnternete bağlı olan kişi sayısı, mesafe veya herhangi bir şey değişmedi. TurkNet müşteri hizmetleri ile görüştüğümde, "hattınıza ait hız modeminize eksiksiz bir şekilde yansıyor, herhangi bir problem gözükmüyor" bilgisini alıyorum. Başka bir modemle tekrar deneyin yine sorununuz çözülmezse saha ekiplerini yönlendirelim dediler. Konuya hat değerlerimi ekliyorum. Bir problem gören varsa bilgi verebilir mi? Teşekkürler. Bu arada sorunum sadece upload ile, downloadı sonuna kadar alabiliyorum.

modem.PNG

Farmsteader

Hectopat
Altyapı kaldırmıyor hocam. Herkes evde internette o yüzden. Ben de mesela son 5-6 aydır hızımda düşme ve modemin tüm ışıkları yanmasına rağmen ara ara internetim kesiliyor. Bakıyorum tüm ışıklar yanıyor ama internet yok. Kapatıp açınca modemi tekrar düzeliyor. Telekomda bir arkadaşım var teknik serviste, altyapıdaki cihazların kapasitesi yetmiyor dedi.

EpilepsyFrogg

Picopat
Altyapı kaldırmıyor hocam. Herkes evde internette o yüzden. Ben de mesela son 5-6 aydır hızımda düşme ve modemin tüm ışıkları yanmasına rağmen ara ara internetim kesiliyor. Bakıyorum tüm ışıklar yanıyor ama internet yok. Kapatıp açınca modemi tekrar düzeliyor. Telekomda bir arkadaşım var teknik serviste, altyapıdaki cihazların kapasitesi yetmiyor dedi.
Banada çok oluyor son günlerde kesilme.

Yukarı