Turknet Geçiş Yeni Hat Daha İyi Olur mu?

• Konuyu başlatan CC76
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 4B
Arkadaşlar İSS önerisi pek istemiyorum. Bölgem çok sorun olan bi bölge değil. Bi süredir üst katta zaten Turknet kullanılıyor, gelen hız 33/14 civarlarında. Benim sorduğum şey şu mevcut, uzun süredir sorunsuz bi şekilde kullandığım VDSL hattımı direkt olarak mı geçirmeliyim yoksa yeni bir hat mı bağlatmalıyım? Mevcut hattım sorunsuz ama en yakın bölgeden geldiğini düşünmüyorum.
Geçiş yap. Yeni bağlantı yapma

Hem kurulum ücreti ödemezsin. Hem de hiç internet kesintisi yaşamazsın. Modeme yeni kullanıcı adı ve şifreni girip devam edersin. Ayrıca mevcut interneti kapatıp yeni başvuru yaparsan port yok problemi ile de karşılaşabilir sin

Kurulum ücretini sponsorlu promo kod ile ödemeden yeni kurulum yaptırabilirim. Aradığım da portta yer yok falan gibi bir şey demediler. Kesinti yaşama konusunda da şuan ki internetimi kapatmadan Turknet başvurmak istiyorum, o kurulduktan sonra da TT'yi kapatmayı düşünüyorum.

Kurulum ücretini sponsorlu promo kod ile ödemeden yeni kurulum yaptırabilirim. Aradığım da portta yer yok falan gibi bir şey demediler. Kesinti yaşama konusunda da şuan ki internetimi kapatmadan Turknet başvurmak istiyorum, o kurulduktan sonra da TT'yi kapatmayı düşünüyorum.
Bahsettiğiniz davet kodunu kullanarak zaten bir ay ücretsiz kazanacaksınız. Ayrıca bir de 90 lira ödemekten kurtulabilirsiniz. Bence yapmayın gerek yok. Bir de aynı adreste iki interneti aynı anda vermiyorlar zaten. Bence yanlış yaparsınız. Ama tercih sizin. Bu arada davet kodunuz yoksa davet kodu da verebilirim

Bahsettiğiniz davet kodunu kullanarak zaten bir ay ücretsiz kazanacaksınız. Ayrıca bir de 90 lira ödemekten kurtulabilirsiniz. Bence yapmayın gerek yok. Bir de aynı adreste iki interneti aynı anda vermiyorlar zaten. Bence yanlış yaparsınız. Ama tercih sizin. Bu arada davet kodunuz yoksa davet kodu da verebilirim

Normal kişilerin kodların da sadece bir ay ücretsiz kullanım sağlıyor. Dediğim sponsorlu kod da bir ay ücretsiz, ayrıca kurulum ücreti de alınmıyor. Yeni hat alırsam bir şey kaybetmem sanırım. :)

Komşularınız yapada TÜRKNET sitesinden sorgulama yaptığınızda yapa görünüyor mu? Eğer yapa ise kesinlikle deneyin. Referans sistemi ile 1 ay bedava da kullanabiliyorsunuz. Upload yapada yüksek ve bu çok iyi bir avantaj. Referans da isteriz yardımcı olurum.

TT aboneliği kapatmadan yeni hat için TurkNet başvurdum, bugün bütün evrakları yolladım bakalım. TurkNet kurulunca TT aboneliğimi kapatacam. Bakalım YAPA'da ne hız alacam bende merak ediyorum. Bu arada hem 1 ay ücretsiz, hem de ücretsiz kurulum kodu Twitch'de Videoyun'da var sadece. Diğerlerinde sadece 1 ay ücretsiz kullanım sağlıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı