Çözüldü TurkNet gezgin internette hız düşük

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Şu anda böyle.

Şu an ayarları değiştirsemde downloadım her türlü aynı kaldı. Ve gece boyu modemi soğumaya bıraktım sabah açtığımda test ettim hala aynıydı. Ondan sonra kapattım. Gün boyu açık değildi şu an açtım düzelmedi. Kullanıcı adımla şifremi öğrenip resetliyecektim bant genişliği yorumunuzu görünce yapmadım.

Ayarlar doğru isterseniz modemi resetleyin sorun çözülmezse elinizde mevcutsa başka modem ile deneyin.

Merhaba, konuyla ilgili açılan destek kaydınızın numarasını paylaşır mısınız?

Destek kaydı açmadık müşteri hizmetlerini arayıp görüştü babam ben dışardaydım. Uzaktan modeme güncelleme gönderiyorum demiş. Açılıp kapanacak demiş. Ama kapanmamış.

Ayarlar doğru isterseniz modemi resetleyin sorun çözülmezse elinizde mevcutsa başka modem ile deneyin.

Şu anda resetledim kullanıcı adımla şifremi girdim. Ayarlar oldu ama internet yok diyor şimdi de. Modemi kapayıp açayım belki gelir internet.

Destek kaydı açmadık müşteri hizmetlerini arayıp görüştü babam ben dışardaydım. Uzaktan modeme güncelleme gönderiyorum demiş. Açılıp kapanacak demiş. Ama kapanmamış.

Şu anda resetledim kullanıcı adımla şifremi girdim. Ayarlar oldu ama internet yok diyor şimdi de. Modemi kapayıp açayım belki gelir internet.

Hala gelmedi modemde internet yanıyor lakin ne telefonda ne de kablolu bilgisayarda internet yok.

Son düzenleme:

Hala gelmedi modemde internet yanıyor lakin ne telefonda ne de kablolu bilgisayarda internet yok.

Kullanıcı adı şifreyi ayarladığınız yerin ekran görüntüsünü atar mısın (kullanıcı adı şifreyi sansürle)

Dosya Ekleri

• 16888427539692890719309820532778.jpg
    16888427539692890719309820532778.jpg
    212,9 KB · Görüntüleme: 27
  • 16888427539692890719309820532778.jpg
    16888427539692890719309820532778.jpg
    212,9 KB · Görüntüleme: 23
Son düzenleme:
Hayır burası Wi-Fi şifre kısmı kolay menü kısmından kurun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buraso anladığım kadar attığınız videoya bakıyorum şimdi.

Videodakinleri teker teker dinledim aynısını yaptım. Ama yine olmadı. DSL internetten IP'yi sıfırladım videodaki gibi olmadı.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230709_003201_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_20230709_003201_com.whatsapp.jpg
    60,5 KB · Görüntüleme: 22
Son düzenleme:
Buraso anladığım kadar attığınız videoya bakıyorum şimdi.

Videodakinleri teker teker dinledim aynısını yaptım. Ama yine olmadı. DSL internetten IP'yi sıfırladım videodaki gibi olmadı.

Şifrenin düzgün olduğundan veya doğru olduğundan emin olun.

Gezgin internette ayrı bir kullanıcı adı şifre mi veriliyor bilmiyorum.

Şifrenin düzgün olduğundan veya doğru olduğundan emin olun.

Gezgin internette ayrı bir kullanıcı adı şifre mi veriliyor bilmiyorum.

Durumu çözdüm. Şöyle teledondan aynı işlemleri yaptım. Sadece turk.net olarak araya nokta koydum. Sizin önerinize dikkat ederek tam yazayım dedim. Ve internet geldi. Lakin hızım hala 1. Destek kaydına yazdık. Türk Telekom'dan gelip bakılacak dedi. Şu anlık bu kadar sağ olsın Burak.

Merhaba, oim üzerinden konuyla ilgili destek kaydı oluşturmanızı rica ederim.

Merhaba Ayşegül hanım. Dün gece kaydı oluşturduk. Geri dönüş yapıldı. Türk Telekom ekiplerini yönlendireceğiz dediler. Eğer sorunum çözülmezse, ekipler gelmezse. Destek kaydımı oluşturup buradan paylaşacağım. İlginiz için teşekkür ederim.

Durumu çözdüm. Şöyle teledondan aynı işlemleri yaptım. Sadece turk.net olarak araya nokta koydum. Sizin önerinize dikkat ederek tam yazayım dedim. Ve internet geldi. Lakin hızım hala 1. Destek kaydına yazdık. Türk Telekom'dan gelip bakılacak dedi. Şu anlık bu kadar sağ olsın Burak.

Merhaba Ayşegül hanım. Dün gece kaydı oluşturduk. Geri dönüş yapıldı. Türk Telekom ekiplerini yönlendireceğiz dediler. Eğer sorunum çözülmezse, ekipler gelmezse. Destek kaydımı oluşturup buradan paylaşacağım. İlginiz için teşekkür ederim.
Tabi ki, sorunun çözümlenmemesi durumunda buradan bilgi verebilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı