TurkNet GigaFiber alınır mı?

Yanlış bilgi vermeyin lütfen.

Gigafiber'e özel müşteri hizmetleri var. Altyapı tamamen kendilerinin oldukları için istedikleri gibi müdahale edebiliyorlar. Dolayısıyla canlı görüşebileceğiniz müşteri hizmetleri var.

Gigafiber varsa düşünülmeden geçilir. 1000 Mbps ve 100 TL. Daha ne olsun?
Haberim yoktu ayrı müşteri hizmetleri olduğundan. Özür dilerim.

Yanlış bilgi vermeyin lütfen.

Gigafiber'e özel müşteri hizmetleri var. Altyapı tamamen kendilerinin oldukları için istedikleri gibi müdahale edebiliyorlar. Dolayısıyla canlı görüşebileceğiniz müşteri hizmetleri var.

Gigafiber varsa düşünülmeden geçilir. 1000 Mbps ve 100 TL. Daha ne olsun?
Yanlış bilgi vermeyin lütfen, arkadaşın dediği gibi hala aynı.

Giga fiber nasıl 100 tl oluyor?Bizim 100 mbps bile 100 tl.

Yanlış bilgi vermeyin lütfen, arkadaşın dediği gibi hala aynı.

Ekran Alıntısı.PNG

Keşke buraya bunu atmadan önce bir arayıp tekrar teyit etseydiniz, zira arasaydınız "şuan teknik sebeplerle işlemlerinize devam edemiyoruz, yakın zamanda tekrar aktif hale geleceğiz, lütfen online işlemlerden bizle iletişime geçiniz" yanıtını duyabilirdiniz.

Bu yüzden tekrarlıyorum ; Siz de dahil olmak üzere kimse yanlış bilgi vermemeli..

Edit : Olur da kanıt isterseniz diye ekran kaydı da aldım, abonelik için istediği T.C. Kimlik kısmını kırparak dilediğiniz zaman paylaşabilirim :)

Keşke buraya bunu atmadan önce bir arayıp tekrar teyit etseydiniz, zira arasaydınız "şuan teknik sebeplerle işlemlerinize devam edemiyoruz, yakın zamanda tekrar aktif hale geleceğiz, lütfen online işlemlerden bizle iletişime geçiniz" yanıtını duyabilirdiniz.

Bu yüzden tekrarlıyorum ; Siz de dahil olmak üzere kimse yanlış bilgi vermemeli..
"Yakın zamanda tekrar aktif hale geleceğiz" cümlesini kendiniz dediniz yalnız. Şu anda aktif değiller ama yakında aktif olacaklar. Bu da GigaFiber Müşteri Hizmetlerinin mantıksal olarak var olduğu anlamına geliyor. Bu yüzden siz de dahil olmak üzere kimse yanlış bilgi vermemeli beyefendi. İyi geceler dilerim. ;)

"Yakın zamanda tekrar aktif hale geleceğiz" cümlesini kendiniz dediniz yalnız. Şu anda aktif değiller ama yakında aktif olacaklar. Bu da GigaFiber Müşteri Hizmetlerinin teorik olarak var olduğu anlamına geliyor. Bu yüzden siz de dahil olmak üzere kimse yanlış bilgi vermemeli beyefendi. İyi geceler dilerim. ;)
Teorilerle hayatınızı idame ettirmeniz takdire şâyan, sizlere de :)

CAT 6 kabloyla 24 Mbps Turkcell kullanıyorum. Steam'den falan oyun indirirken yavaş kalıyor bana göre. Binaya GigaFiber gelmiş. 1000 Mbps'i 100 TL'ye alabiliyorum. CAT 7 kabloya geçmeme gerek var mı? Kendilerinin verdiği modem iyi midir? Müşteri hizmetleri nasıldır? Ping değerleri de iyi mi?

TurkNet tavsiye ederim. Süper bişi hız sınırlaması yok. !Benim bulunduğum yerde 'VDSL2' var. Sen ve ben 1 ay bedava kullanmak için: 'NYF17YQ71SYJ' kodunu abone olurken söylemeniz yeterli. !

Geri
Yukarı