TurkNet GigaFiber Steam'de indirme yaparken 0 byte oluyor

BolarVeS

Hectopat
TurkNet 1 gigabit internet kullanıyorum. Speedtest yapınca değerler gayet iyi. Steam dışındaki yerlerden indirme yaparken de sıkıntı olmuyor ama Steam'de indirme hızım sürekli 0 byte oluyor. Hiçbir zaman da istediğim hızları alamıyorum.

Dosya Ekleri

• steamn.png
    steamn.png
    862 KB · Görüntüleme: 27
TurkNet 1 gigabit internet kullanıyorum. Speedtest yapınca değerler gayet iyi. Steam dışındaki yerlerden indirme yaparken de sıkıntı olmuyor ama Steam'de indirme hızım sürekli 0 byte oluyor. Hiçbir zaman da istediğim hızları alamıyorum.

Bende GigaFiber kullanıyorum ve normal bu durum örnedğin 10GB indiriyor sonrasında 0Byte'a düşüp bekliyor sonra geri indiriyor falan. Bu Steam ile ilgili bir durum oyunu indirdiğin yer ile de ilgili olabilir. EA Play üzerinden oyun indirirken ben sadece bütün internetimin verimini alıyorum Epic Games, Steam vb yerlerde tam verim alamıyorum. Sorun internette veya Steam üzerinden seçtiğin lokasyon ile ilgili değil yani çok can sıkıcı ama.

Sanırım bu sorunu yaşayanlar bir türlü çözememiş. Steam'den oyun indirirken biraz daha fazla bekleyeceğiz gibi. Steam'in en çok oyun indirdiğim platform olması biraz canımı sıkıyor.

Geri
Yukarı