TurkNet güvenilir midir?

TurkNet 100Mbps internete bu aya kadar 85₺ modem dahil ödüyordum, yeni gelen zam ile 99₺ oldu. Altyapınızın aldığı maksimum hızı alıyorsunuz. Türkiye'nin her yerinde tek fiyat var(eğer 1000MBPS kullanmıyorsanız) ben yaklaşık4 yıl önce 2 sene boyunca kullandım, sıkıntı yaşamadım. VDSL ile 50Mbps taahhüt edildi, o hızıda aldım. Şu anda da Tılgın sistemi ile 100Mbps kullanıyorum, 6 aydır 1 kere bile internetim kesilmedi. Hız sonuçları ekte mevcut.

SpeedTest Hız Sonucu

Eki Görüntüle 1084784

Geçiş ücretsiz, ilk kurulumda 100₺ onu da 3 taksit olarak faturaya ekliyorlar.

İlk kurulum derken yeni hat alan kişiler için değil mi? Ben Türk Telekom'dan geçiş yaptım ve modem vb. herhangi bir kurulum yaptırmadım. Ayrıca kendi sitelerinde de kurulum hizmetini sadece yeni hat açtıran ve ekiplerimiz tarafından kurulum yapılan kişilerden alınır yazıyor.(Özet)

@277726 hocam önceki mesajlarda fırtına gibi esmişsiniz maşallah 🤣. Umarım internetinizde bir problem yoktur. Güle güle kullanın. Ben de Millenicom kullanıyorum çok şikayet vardı ama malumunuz internet firma değil altyapı meselesi. Altyapınız iyiyse bütün sağlayıcılar aynı hizmeti sağlar dolandırılma şansınız yok.

Biraz öyle oldu. Türkiye de çok fazla dolandırıcı var ve böyle bir olayı ailemle birlikte yaşadım. Ayrıntıları vermek istemiyorum ama dolandırılmadan bir kişiyi yakalatmış olabiliriz. Belli değil ama bundan sonra aşırı dikkatli olmaya çalışıyorum.
Haklısınız ama çiftlikbank'ta iyiydi sonra gördük. Tabii o olay bariz belliydi ama neyse. Kabul ediyorum birazcık paronayak bir insanım.

İlk kurulum derken yeni hat alan kişiler için değil mi? Ben Türk Telekom'dan geçiş yaptım ve modem vb. herhangi bir kurulum yaptırmadım. Ayrıca kendi sitelerinde de kurulum hizmetini sadece yeni hat açtıran ve ekiplerimiz tarafından kurulum yapılan kişilerden alınır yazıyor.(Özet)

Biraz öyle oldu. Türkiye de çok fazla dolandırıcı var ve böyle bir olayı ailemle birlikte yaşadım. Ayrıntıları vermek istemiyorum ama dolandırılmadan bir kişiyi yakalatmış olabiliriz. Belli değil ama bundan sonra aşırı dikkatli olmaya çalışıyorum.
Haklısınız ama çiftlikbank'ta iyiydi sonra gördük. Tabii o olay bariz belliydi ama neyse. Kabul ediyorum birazcık paronayak bir insanım.
Evet sıfırdan abonelik alanlar kurulum ücreti öder. Geçiş yapanlar otomatik olarak transfer edilir.
Hocam ISS konusunda dolandırılma şansınız yok. Çünkü Türk Telekom bu küçük sağlayıcılara çökmeye çalışıyor. Bundan dolayı da bu Türknet, NetSpeed, Millenicom gibi firmalar müşteri kaybetmemek için özenle çalışıyorlar.

TurkNet'e geçelim o zaman yorumlar gayet iyi

Altyapınız iyiyse tavsiye ederim ama değilse yapacağınız bir şey yok. En mantıklısı taahhütsüz olanları tercih edip denemeniz. Eğer uğraşırsanız rahatlıkla size uygununu bulma ihtimaliniz var ama kesin değil.

Evet sıfırdan abonelik alanlar kurulum ücreti öder. Geçiş yapanlar otomatik olarak transfer edilir.
Hocam ISS konusunda dolandırılma şansınız yok. Çünkü Türk Telekom bu küçük sağlayıcılara çökmeye çalışıyor. Bundan dolayı da bu TurkNet, NetSpeed, Millenicom gibi firmalar müşteri kaybetmemek için özenle çalışıyorlar.

Vallahi ben şu an Manjaro kullanırken bile endişe eden birisiyim. Mesela Tor Browser kullanırken hacklenme ihtimalimi %0.01 yapmaya çalışıyorum. Eğer gerekli şeyleri yapabilirsem Qubes OS distro geçiş yapacağım ama bazı problemleri çözmem gerekiyor.

Türk Telekom taahhüdü 8 Temmuz'da bitiyor. TurkNet'e geçmeyi düşünüyorum ama güvenilir olduklarını kanıtlayabilir misiniz?
Mesela dolandırıcı olma ihtimali olmadığını, imzamızla başka bir şeyler yapmayacaklarını, hizmetin fiyatını istediği zaman arttırmayacağını kanıtlarsanız sevinirim.
Başka bir şehre taşırken sorun yaşar mıyım?

TurkNet tavsiye ederim. Güven konusunda bir problem olmayacaktır. TurkNet diğer servis sağlayıcılar gibi hızını kısma yapmaz. Hattınızın desteklediği tüm hızı alınırsınız. Sitelerinde görebileceğiniz her yerden ödüller almışlar.
Bence arkadaş troll yapıyor. İyi forumlar.

Son düzenleme:
Haziran başında geçiş yaptım. İlk 2 hafta kopmalar oldu sonra düzeldi onun dışında hiçbir sorun yok.

Ben geçiş yaptım. 3 gündür hiçbir kesinti yaşamadım.

TurkNet tavsiye ederim. Güven konusunda bir problem olmayacaktır. TurkNet diğer servis sağlayıcılar gibi hızını kısma yapmaz. Hattınızın desteklediği tüm hızı alınırsınız. Sitelerinde görebileceğiniz her yerden ödüller almışlar.
Bence arkadaş troll yapıyor. İyi forumlar.

Trol değil gerçek. Doladırıcılar ile uğraştığımdan bu kadar paronayak birisi oldum. O yüzden ayrıntılı araştırıyorum her şeyi. Ayrıca TurkNet'in güvenilir olduğunu anladım ve geçiş sağladım. 3 gündür kullanıyorum ve gayet iyi.

Geri
Yukarı