TurkNet harici firma önerisi

Büyük firmalara (TT, Vodafone, KabloNet vs.) geçmeyin çünkü 3 ay içinde onlara da zam gelecek. NetSpeed uygun olacaktır. Millenicom'un da aman aman fiyat farkları olmuyor. Onun fiyatı da yakında TürkNet'e yetişir sanıyorum.
Ben Turknet uygun diye TT dan geçiş yaptım sürekli zamlandı.

Büyük firmalara (TT, Vodafone, KabloNet vs.) geçmeyin çünkü 3 ay içinde onlara da zam gelecek. NetSpeed uygun olacaktır. Millenicom'un da aman aman fiyat farkları olmuyor. Onun fiyatı da yakında TürkNet'e yetişir sanıyorum.
Şuan comnet ya da Netspeed arasındayım.

Taşındığımda TurkNet'ten Kablonet'e geçtim, memnunum, ancak taahhütlü. 2020'de Netspeed'e, önce kendi siteleri üzerinden ulaşmaya çalıştım, ulaşamayınca sosyal medya hesapları üzerinden mesaj attım, görüldü attılar. Müşteri hizmetlerine ulaşmanın bu kadar zor olduğunu görünce vazgeçip TurkNet'e geçmiştim. 👍

1674754663270.png

Taşındığımda TurkNet'ten Kablonet'e geçtim, memnunum, ancak taahhütlü. 2020'de Netspeed'e, önce kendi siteleri üzerinden ulaşmaya çalıştım, ulaşamayınca sosyal medya hesapları üzerinden mesaj attım, görüldü attılar. Müşteri hizmetlerine ulaşmanın bu kadar zor olduğunu görünce vazgeçip TurkNet'e geçmiştim. 👍

Eki Görüntüle 1646398
Her sağlayıcının sitesinde hız sorgulama ekranı bulunuyor zaten. Hatta NetSpeed saha dolabına olan uzaklığınızı bile veriyor. Sizce kendiniz yapabileceğiniz bir iş için iletişime geçince görüldü atmaları çok da saçma mı? (Ha müşteriye böyle davranılmamalı ama, çok da kızamadım ben)

Her sağlayıcının sitesinde hız sorgulama ekranı bulunuyor zaten. Hatta NetSpeed saha dolabına olan uzaklığınızı bile veriyor. Sizce kendiniz yapabileceğiniz bir iş için iletişime geçince görüldü atmaları çok da saçma mı? (Ha müşteriye böyle davranılmamalı ama, çok da kızamadım ben)
Bu mesajı yazdığımda böyle bir şey yoktu, hatta Netspeed sitesinde hız tespiti olmayan tek firmaydı. Sizce sitesinde böyle bir uygulama bulunan bir firma mesajında beni oraya yönlendirmek yerine böyle bir bilgi ister miydi?

O zaman kusura bakmayın haklısınız. Yine de, sakat bir firma değil NetSpeed, ben geçerdim.

Ne duydum ne biliyorum. Bir şey diyemeyeceğim maalesef.
O zaman NetSpeed ile bir görüşeceğim.

O zaman kusura bakmayın haklısınız. Yine de, sakat bir firma değil NetSpeed, ben geçerdim.

Ne duydum ne biliyorum. Bir şey diyemeyeceğim maalesef.
TT altyapısı ile VDSL
Milleni 100Mbps 150₺
NetSpeed 100Mbps 160₺
Comnet 100Mbps 110₺
fiyatlandırmaları bu şekilde siz hangisini tercih ederdiniz 5-10 ₺ için hızda sorunlar yaşamak istemiyorum.

Son düzenleme:

TT altyapısı ile VDSL
Milleni 100Mbps 150₺
NetSpeed 100Mbps 160₺
Comnet 100Mbps 110₺
fiyatlandırmaları bu şekilde siz hangisini tercih ederdiniz 5-10 ₺ için hızda sorunlar yaşamak istemiyorum.
Yani Comnet'i bilmediğim için pek yakın değilim. Ama Milleni ve NetSpeed arasından Milleni'yi seçerim. Daha önce kullanmıştım sorun yaşatmamışlardı. (TT Fiber altyapıda) Onlar TurkNet ile aralarını fiyat konusunda açtıkları için TurkNet'e geçmiştim. Şimdi ucuz olduklarına göre yine onlar tercih edilebilir.

TT altyapısı ile VDSL
Milleni 100Mbps 150₺
NetSpeed 100Mbps 160₺
Comnet 100Mbps 110₺
Modem kirasını unutmayın hocam, 150 TL diyorlar ama ben sırf bu sebepten ötürü o firmadan TurkNet'e geçiş yapmıştım. Bugün fiyatlandırma için aldığım mail yüzünden firma bakmak için Technopat Sosyal'e girdim ve sanırım tercihim NetSpeed'den yana olacak.

Geri
Yukarı