Turknet hız sorgulama fazla çıkıyor

Zaten yararlanıyorsunuzdur o saha dolabından. 75Mbps dediğine göre VDSL altyapı var. VDSL'de saha dolabına kadar fiber çekiliyor, evlere kadar bakır kablo ile İnternet geliyor.

Binanın altında ankastre kutusunda bir tane numara yazılı olur. Evinizin yakınındaki saha dolaplarının üstünde yazılı numaralara bakın. Ankastre kutusundaki ve saha dolabındaki numara aynı ise o saha dolabından hizmet alıyorsunuz demektir.

Bankalar genellikle Metro Ethernet kullanır kesintisiz İnternet erişimi için. Yani saha dolabı ile uğraşmazlar.
Bakıp buraya bilgi bırakacağım.
İyi Günler.

Tamamen bulunduğun lokasyon ile alakalı. Bulunduğun yer de alt yapısı verecekleri internetin hızını karşılasa zaten sıkıntı yaşanmaz.

192.168.2.1 De ulaşılabilir hız 17784 yazıyor acaba 35 MBPS hız alabilir miyim?

Dosya Ekleri

• İNTERNETt.JPG
    İNTERNETt.JPG
    25,9 KB · Görüntüleme: 52
Son düzenleme:
Testlere güvenmeyin,ben TürkNet'e geçmeden önce,TürkNet'in sitesinden yaptıgım sorgulamada,maksimum 24 mbs diye sonuç çıkmıştı,ben direk 35 mbs hız aldım

TürkNet i aradım minimum 24 verebileceğini, tam olarak ne kadar hız alabileceğimi abone olmadan anlayamayacağımızı söyledi. 120 TL ye kadar olan taahhüt cezamı da karşılayacaklarını söylediler.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı