TurkNet internet kesildi

Cuneydinho

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer Nitro 5 I7 12700H, RTX 3060, 40 GB, KILLER AX & ETH, 144HZ FHD
Meslek
Endustri Muh.
Yaklaşık 1 senelik TürkNet kullanıcısıyım. YAPA bölgesindeyim ve 70 Mbps download / 35 Mbps upload alıyorum normal şartlar altında. Bu süre zarfı içerisinde "şeytan kulağına kurşun" diyerek gittik hep. 1 senelik süre zarfı boyunca totalde bir elin parmaklarını geçmemiştir kesinti, onlar da anlık erişim kayıplarıydı.

1 haftadır beli doğrultamadık ya? Her an kesinti, bağlantı zayıflığı, yüksek ping seviyeleri.. Hafta başında gönderdikleri zam mailini ilk okuduğumda hakkınızdır hiç sorun değil dedim hatta, memnuniyetimin boyutunu böyle tarif edebilirim. Ancak işin ilginç kısmı kesintiler zam sonrası başladı. Müşteri hizmetlerinin lanet okutacak kadar berbat olduğu, TürkNet Online'daki robot müşteri temsilcilerinin otomatik yanıttan başka destek sunmadığı gerçeği beni asıl korkutan kısmı. 1 senedir memnuniyetle kullandığım ISS sağlayıcımdan nefret etmek istemiyorum zira alternatifin Türk Telekom olması gerçeği daha büyük bir kabus.

YAPA bölgesindeki başka arkadaşların durumu nasıl merak ediyorum. Eğer sorun bölgesel ise, bölgesel bir çalışma 1 hafta sürer mi? Herhangi bir bildirim yok, bölgede planlı çalışma yok.

Teşekkürler.
Not : Konuyu düzenleyen moderatör arkadaşım; "TürkNet'e nazar değdi" yazmıştım başlığa, "TürkNet internet kesildi" diye düzeltmişsiniz. Düzelttiğiniz başlık konuyla alakasız. Rica ediyorum Türk dil bilgisi kurallarına riayet ederken, Türk deyimlerini göz ardı etmeyin, onlar da bizden.. @Recep Baltaş , burada sadece sizi tanıyorum, moderatörleri hiç tanımıyorum :) Konuyla ilgili yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleme:
Nerede oturuyorsunuz bölge neresi?
Ben İstanbul kartal

Bende yapa kullanıyorum ilk başlarda sendeki hızı alıyordum 75 downoad 30 upload sonra bu şekilde internet kesintilerim olduktan sonra downloadı 40'a indirdiler upload 30 olarak kullanıyorum 5 yıldır.

Santralde sorun olabilir. Başka bir telefondan yani sisteme kayıtlı olmayan bir telefondan MH lerine ulaşın. Öğrenin. TurkNet ile ilgili bir şey olsa arıza kaydı açtığınızda hemen ilgileniyorlar.

Nerede oturuyorsunuz bölge neresi?
Ben İstanbul kartal

Bende yapa kullanıyorum ilk başlarda sendeki hızı alıyordum 75 downoad 30 upload sonra bu şekilde internet kesintilerim olduktan sonra downloadı 40'a indirdiler upload 30 olarak kullanıyorum 5 yıldır.
Erenköy tarafı. 5 yıldır mı 40/30 ?

Santralde sorun olabilir. Başka bir telefondan yani sisteme kayıtlı olmayan bir telefondan MH lerine ulaşın. Öğrenin. TurkNet ile ilgili bir şey olsa arıza kaydı açtığınızda hemen ilgileniyorlar.
Çok zekice bir yöntem, 1,2 gün daha bekleyip öyle arayayım diyorum. Diğer türlü sorun yaşarsam berbat bir hafta geçirebilirim :)

Yeni konular

Geri
Yukarı