TurkNet internete erişemiyor

UglyyBetty

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle iyi günler, son 2 gün içinde gece 2'de bağlantım bir anda gitti TurkNet kullanıyorum. Online işlemler uygulamasından girdiğimde ise bağlantı durumu offline görünüyor. Müşteri hizmetlerini aradığımda ise sadece destek kaydı bırakmamı söylediler onu da yaptım. İlgili olan arkadaşlardan yardım talep ediyorum.

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    21,7 KB · Görüntüleme: 68
TürkNet mi kullanıyorsunuz TürkTelekom mu?
Türk Telekom altyapısı.
Öncelikle iyi günler, son 2 gün içinde gece 2'de bağlantım bir anda gitti TurkNet kullanıyorum. Online işlemler uygulamasından girdiğimde ise bağlantı durumu offline görünüyor. Müşteri hizmetlerini aradığımda ise sadece destek kaydı bırakmamı söylediler onu da yaptım. İlgili olan arkadaşlardan yardım talep ediyorum.
Müşteri hizmetlerini arayın. İade talebinde bulunmak istiyorum de nasıl düzeltiyorlar.

TurkNet mi kullanıyorsunuz Türk Telekom mu?

Şöyle diyeyim ücretini ödediğim kısmı soruyorsanız TurkNet'e ücret ödüyorum.
Arkadaşlar sorunu hallettim birkaç video araştırması yaptım. Telefonla TurkNet müşteri hizmetlerine ulaşıp modem arayüzünde kullanıcı ID pas bilgilerimi aldım. Gelen bilgileri arayüz kısmında genişbant kısmına yazdıktan sonra olay çözüldü çok teşekkürler ilginiz için. Bu bahsettigim ID pas admin... Gibi kısa şifreler değil umarım yeterli anlatmışımdır.

İyi günler kolay gelsin.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı