TurkNet iptal süreci

atar1993

Megapat
Makaleler
8
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 7 7700X İşlemci
32 GB 6000 Mhz Ram
1+1+2 TB PCIe 4.0 SSD
Sapphire RX 6900 XT SE Ekran kartı
ASUS ROG Strix X670E-A Anakart
Meslek
Yazılım Mühendisi
Merhaba değerli Technopat sakinleri. Bugün TurkNet'te iptal başvurusu verdim ve müşteri temsilcileri de iptal işlemini onaylamak için aradılar ve onay verdim. Aboneliğimin artık iptal edildiğini söylediler. 5 gün içinde internetimin iptal edileceğini söylediler. Şimdi başka bir servis sağlayıcıdan internet başvurusu yapacağım. İnternetin kesilmesini beklemeden başvuru işlemi yapabiliyor muyum? Daha önceden böyle bir başvuru süreci yaşayanlar varsa tecrübelerini paylaşırsa memnun olurum.

Merhaba değerli Technopat sakinleri. Bugün TurkNet'te iptal başvurusu verdim ve müşteri temsilcileri de iptal işlemini onaylamak için aradılar ve onay verdim. Aboneliğimin artık iptal edildiğini söylediler. 5 gün içinde internetimin iptal edileceğini söylediler. Şimdi başka bir servis sağlayıcıdan internet başvurusu yapacağım. İnternetin kesilmesini beklemeden başvuru işlemi yapabiliyor muyum? Daha önceden böyle bir başvuru süreci yaşayanlar varsa tecrübelerini paylaşırsa memnun olurum.
Merhaba, hattınızın iptal işlemi yapıldığında başvuru yapabilirsiniz.

Konu dışı özür dilerim ama bende çıkacağım hangi operatöre geçeceksiniz?

Türk Telekom'da 1Gbitlik hizmete başvurdum. Bulunduğum yerde şu an için Gbit altyapı olarak sadece Türk Telekom sunduğu için geçtim. Diğer operatörlerde Türk Telekom altyapısını kullanarak verilen hizmetlerde fiyat neredeyse benzerdi.

Geri
Yukarı