TurkNet Kasıtlı Olarak Hız Düşürüyor

Turkcell Superonline aboneliğim sonlandığında forumlarda önerildiğini gördüğüm için deneyeyim demiştim Türknet' i. Aman görmez olaydım. Abonelik hakkında bilgi almak istememle, bir anda kendimi abonelik için başvuru onayı alınmış bir müşteri olarak buldum.
Müşteri hizmetlerini tekrar aradım, abonelik başvurumu iptal edeceğim diye. Sizi iptal için bir yere yönlendireceğiz deyip, telefonu yüzüme kapattılar kaç kere. Yönlendirme olunca robot bağlanıyor, birkaç bir şey söyledikten sonra da hat düşüyor. Nereden düştüm bu çukura derken, ŞikayetVar' a konu açtım. Oradan mecbur beni arayıp, başvurumu iptal ettiler. Bir daha asla bulaşmam.

Bulunduğum yerde Netspeed altyapısı var mı nasıl öğrenebilirim? Sitelerindeki altyapı sorgulama bölümünde 'bize ulaşın' deniliyor sadece..

2.5 yıldır TürkNet kullanıyorum.35Mbits hız ve ortalama 250GB download yapıyorum.AKN'siz ve sabit fiyat olması en büyük avantaj benim için. Herhangi bir sorunla karşılaşmadım bu zaman kadar. Âllah nazarlardan korusun.

Son düzenleme:
Bulunduğum yerde Netspeed altyapısı var mı nasıl öğrenebilirim? Sitelerindeki altyapı sorgulama bölümünde 'bize ulaşın' deniliyor sadece..

NetSpeed’in Facebook sayfasına ileterek alabileceğin maksimum hızı öğrenebilirsin. Bölgende TT altyapısı varsa NetSpeed’den hizmet alabilirsin.

Az önce Facebook sayfalarından bilgi aldım ve bulunduğum yerde 50 Mbps'e kadar hız veren Fiber altyapısı olduğunu öğrendim. TTNET ile taahhütüm var, geçiş yaparsam ne kadar ceza ödemek zorundayım bilmiyorum ama gerçekten de bu kadar memnun insan varsa geçmeyi düşünüyorum.

Az önce Facebook sayfalarından bilgi aldım ve bulunduğum yerde 50 Mbps'e kadar hız veren Fiber altyapısı olduğunu öğrendim. TTNET ile taahhütüm var, geçiş yaparsam ne kadar ceza ödemek zorundayım bilmiyorum ama gerçekten de bu kadar memnun insan varsa geçmeyi düşünüyorum.

Sana şöyle diyim, tam bir kan emiciler. TTNET'e taahhüt verme git 100 TL'ye taahhütsüz internet al daha iyi. Bir hata yapıp geçmiştim. İlk günden sorunlar baş göstermeye başladı, 14 gün içinde cayma hakkımı kullanmayı istediğimde 836 TL cayma bedeli çıkardılar. 10 günlük internet için :D

Son düzenleme:
Ben şuan turknetteyim hız ve Ping ile hiçbir sorunum yok ama müşteri desteği biraz daha iyi olsa çok güzel olur bir sorun olsa destek ile uğraşıyorsun.

Benim kafama takılan nokta şu 100 mbit/sn ye kadar Akk siz internet 65 TL bana şuan 35 mbit geliyor geçen gün gördüm 75 mbit yine Akk yok 80 TL diyor benim 65 TL'lik paket 100 e kadardı niye para verip 75 mbit alayım?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı