TurkNet kendi altyapısına nasıl başvuru yapabilirim?

50 yıl sonrası için başvuru yapmak vakit kaybı.

Torunlarıma yatırım yapmıyorum sonuçta xd.

Bende dünden beri atılan linkten başvuru yapmaya çalışıyorum fakat.
"İşlem sırasında bir hata oluştu! Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz."
Hatası alıp duruyorum dünden beri 1 saat yarım saat aralıklarla denedim olmuyor hala :)

Hayatımda gördüğüm en kötü Gigafiber planlamasını Türknet yapıyor.

Yatırımlarının %70'ini istanbul tarafına yapıyor.

Ben Diyarbakır/Sur ilçesi kadar aktif internet altyapısı kullanan görmedim, fakat gelip oradaki müşterileri kendilerine çekmek için 1 girişim yaptığına şahit olmadım.

Git kendin ikna et binayı mahalleyi diyor?
Ben ikna ettiğimde kazancım sadece fiber altyapı olacak bunun için mi çabalayacağım aylarca.
Çevrede full aktif İnternet cafe/restorant mekanları var ve hiç birinde altyapı sistemi yok çıkıp onları ikna edip sağlayıcıları olma için çabalasa her türlü tüm 81 ilde sağlam müşteri toplarda, politika olarak ' sen git ikna et krşm altyapı ' istiyorsan diyorlar xd

Yatırımların İstanbul'a yapılmasında bir sorun yok ticari anlamda fakat ikna konusunda katılıyorum bunun için kazanç - ticari ortaklık sunulması gerekiyor. Sırf evinize Gigabit interneti getirmek için bu şekilde uğraşıp, referans olup insanlar için olası sorunlarda müşteri hizmetleri - arabulucu minvalde bir misyon istemeden üstlenecekseniz bunun ödülü - karşılığı sadece iyi internet kullanabilme olması kabul edilebilir değil.

Geri
Yukarı