TurkNet Kopuyor

ustaarda12

Kilopat
Daha fazla  
Yazacak başka yer kalmadı. TürkNet kullanıyorum. İnternetim 1 buçuk haftadır gün içinde 5-6 kez kopup geri geliyor. Yardım edebilecek var mı? Dersler vs. mahvoldu. Çok bilgim yok. 108 TL karşılığında gelip iç tesisatı kontrol edelim dediler ancak TürkNet kullanmadan önce hiç bir sorun yoktu internette, yani iç tesisatımda bir sorun olduğunu sanmıyorum. Ne yapmalıyım?

ISS değiştirebilirsiniz, taahhüt falan yok Turknet'te.

Son zamanlarda çeşitli ISS'lerle ilgili birçok konu açıldı. Sorun yaşıyorsunuz ve ISS çözmüyor, taahhüt de yok. Neden ısrarla aynı ISS'den hizmet almaya devam ediyorsunuz? Cidden merakımdan soruyorum.

2 senedir Turknet kullanıyorum, şimdiye kadar sorun yaşamadım. Sorun yaşayacak olsam ve çözüm sunulmasa gözünün yaşına bakmadan değiştiririm.

Yazdım bakalım umarım bir şeyler olur.

Şikayet Var'a yaz belki TurkNet iletişime geçer.
ISS değiştirebilirsiniz, taahhüt falan yok TurkNet'te.

Son zamanlarda çeşitli ISS'lerle ilgili birçok konu açıldı. Sorun yaşıyorsunuz ve ISS çözmüyor, taahhüt de yok. Neden ısrarla aynı ISS'den hizmet almaya devam ediyorsunuz? Cidden merakımdan soruyorum.

2 senedir TurkNet kullanıyorum, şimdiye kadar sorun yaşamadım. Sorun yaşayacak olsam ve çözüm sunulmasa gözünün yaşına bakmadan değiştiririm.

Yani 1 buçuk hafta gibi oldu diğer ISS'lerde fiyatlar çok yüksek ve sorunumdan önce de aldığım hizmetten memnundum çözebilirsem çözmek isterim yani, ancak bir süre daha çözemezsem mecburen değiştireceğim zaten.

Yazdım bakalım umarım bir şeyler olur.

Yani 1 buçuk hafta gibi oldu diğer ISS'lerde fiyatlar çok yüksek ve sorunumdan önce de aldığım hizmetten memnundum çözebilirsem çözmek isterim yani, ancak bir süre daha çözemezsem mecburen değiştireceğim zaten.

Tehdit edebilirsiniz firmayı arayıp. Yaşı büyük biri telefonla konuşurken sorunu cozmezseniz bırakacağım, NetSpeed'e geçeceğim falan derseniz duzeltirler herhalde.

Türk Telekom, TurkNet müşterisini en sona bırakıyor. En kötü hattı veriyor.
TurkNet'in kendi altyapısı olmayan yerde TurkNet'i kullanmayın.
Kablonet veya Superonline arasında hangi sağlayıcının fiber altyapısı varsa onun üzerinden Vodafone'u tercih edin. F/P en iyi tercih bu olur.

Maalesef hala fiber altyapım yok 8MB 3 kişi kullanıyorduk mecburdu artık değişmemiz en mantıklı TurkNet gibi geldi bana ama şimdi bu sorun çok canımı sıktı açıkçası. Tekel firma olduğu sürece bu işler yaş gibi :(

Geri
Yukarı