TurkNet kullanmaya devam edilmeli mi?

FarqueS

Kilopat
Yer
İstanbul
Merhaba yaklaşık 1 yıldır TurkNet VDSL2 kullanıyorum 70/10 hız alıyorum. Geçen sene 10 aylık peşin ödeme yapıp bu zamana kadar kullandım. Şimdi ise 12 aylık peşin ödeme ile fiyat olarak 1 yıllık 3358,80 TL'ye geliyor. İlk etapta Superonline düşündüm 200/20 paketleri mevcut yıllık 4800 TL ediyor. Ancak sorun şu binanın altındaki kutudan evimdeki odaya kadar fiber kablo çektirmem lazım ev içinde fiber kablo bağlantısı yok. İnternetimi sadece VDSL2 destekleyen telefon kablosuyla kullanıyorum onunda masrafı olacak. Comnet'i de gördüm TT altyapısı olduğundan aşağı yukarı gene 70/10 alabileceğimi düşündüğüm VDSL paketi yıllık 2148 TL'ye geliyor. Millenicom da bu tarz yıllık peşin ödeyip kullanabileceğim bir tarifeleri yok sanırım o yüzden onu eklemedim. Bu durumda sizin öneriniz nedir? TurkNet ile devam etmeli miyim? Masrafa girip fiber kablo döşetip Superonline'nin bahsettiğim paketine mi geçeyim? Veya Comnet seçeneği nasıldır o markadan hizmet alanlar varsa yorumlarını esirgemezse sevinirim önümüzdeki ay başında yeni fiyat ile ücretlendirilmeye başlayacağım mümkünse 1 hafta içinde ne yapacağımı kesinleştirip yoluma bakmak istiyorum.

Yani internet kullanımınıza göre değişir açıkası. Kaliteli bir internet için fiber önemli sonuç olarak. Ben şu an TurkNet kullanıyorum önceden Türk Telekom kullandığım için diğer ISS'ler hakkında yorum ya da öneri yapamayacağım.comnet'e iyi diyeni de gördüm kötü diyeni de. Eğer aynı altyapıyı kullanacağını düşünüyorsan uygun fiyatlı olanı tercih etmen mantıklı olur.

Geri
Yukarı