TurkNet kurulum ekibi eve gelmiyor

• Konuyu başlatan Spoop
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 63
  • Görüntüleme 2B
Bende ekip geldi, aşağı kapıdan odama kadar çektiler interneti. 1000MBPS gigabit fiber. Hatta elektrikçiye yaptırmayın, iyi bir işlem gerekiyor falan dedi 2 gün bekledim.

Arkadasın GigaFiber değildir. Ya da bolge farkı olabilir bilmiyorum. Ben istanbuldayim.

Şu apartmanda 1000MBPS evinizde falan diyor ya onun olması lazım :D

Bunun benzeri bir kutu var şu an apartmanda bunun biraz daha değişik şekillisi.

Dosya Ekleri

• images (1).jpeg
    images (1).jpeg
    11,9 KB · Görüntüleme: 25
TurkNet FTTH yani daireye kadar çekmesi gerekiyor diye biliyorum.
Türk Telekom fiberi ise onlar çekmeyebilir.

Türk Telekom fiberi ama Türk Telekom ekipleri de çekmiyormuş binaya kadar gelince fiber mecbur kendi daireme kadar elektrikçi tutup çektirdim.

Beyle bir de bu durumu yaşayan var mı ya 5 gündür internet yok Online derslerim var giremiyorum TurkNet'i arıyorum destek kaydı bırakıyorum bana sürekli ekiplere ilettik kontrol sağlıyorum vs. Diyorlar her gün aynı terana bir yardım edin ne yapmam lazım

Türk Telekom fiberi ama Türk Telekom ekipleri de çekmiyormuş binaya kadar gelince fiber mecbur kendi daireme kadar elektrikçi tutup çektirdim.

Beyle bir de bu durumu yaşayan var mı ya 5 gündür internet yok Online derslerim var giremiyorum TurkNet'i arıyorum destek kaydı bırakıyorum bana sürekli ekiplere ilettik kontrol sağlıyorum vs. diyorlar her gün aynı terana bir yardım edin ne yapmam lazım.

Türk Telekom fiberi dediğiniz kutu mu hocam.

Beyle bir de bu durumu yaşayan var mı ya 5 gündür internet yok Online derslerim var giremiyorum TurkNet'i arıyorum destek kaydı bırakıyorum bana sürekli ekiplere ilettik kontrol sağlıyorum vs. Diyorlar her gün aynı terana bir yardım edin ne yapmam lazım

Giga kutusunda falan sıkıntı vardır.
@500498 yardımcı olur musunuz arkadaşa.

Evet hocam grimsi büyük bir kutu sağ üstte küçük bir Türk Telekom etiketi var.

Tamam hocam TurkNet'lik bir mevzu yok kablo konusunda. TurkNet kendi altyapısı olan gigafiber için kablo çekiyor

Sizde bu var ise siz neden 1GB internet kullanmıyorsunuz?

Onun için aramak veya bu forumda yardım istemekten başka şansınız yok gibi duruyor.

Bende var da aktif olmadı daha hocam gelip kuramadılar 2 aydır.

Hocam o sorun değil zaten ben kablomu çektirdim modemi getirip bağlantı yapcaklar sadece 5 gündür ekip bekliyorum ben.

Aracı firma TurkNet olduğu içindir TT internet kullansan daha kısa sürede çözüme ulaşırdınız beklemekten başka bir çare yok gibi.

Geri
Yukarı