TurkNet kurulum ekibi gelmiyor

volkan tezkan

Femtopat
Daha fazla  
Yazlık evime taahhüt sıkıntısı olmaması nedeniyle TurkNet bağlatmak istedim, önce Telekom'un etiketleme yapmasını bekledim şimdi de bir haftadan fazla oldu saha ekibinin gelip bağlantı kurmasını bekliyorum. Müşteri hizmetleri telefonda ilgilendiğini söylüyor fakat bana dönüş yapan yok. Sorunumun giderilmesini talep ediyorum.

Yazlık evime taahhüt sıkıntısı olmaması nedeniyle TurkNet bağlatmak istedim, önce Telekom'un etiketleme yapmasını bekledim şimdi de bir haftadan fazla oldu saha ekibinin gelip bağlantı kurmasını bekliyorum. Müşteri hizmetleri telefonda ilgilendiğini söylüyor fakat bana dönüş yapan yok. Sorunumun giderilmesini talep ediyorum.

Bana 1 ay sonra geldiler normal biraz yavaşlar.

Merhaba, destek kaydı numaranızı gönderir misiniz? Kontrol ederek yardımcı olmak isterim 🙏

Aktivasyon ekibimize sürecinizin önceliği için bilgi verdim. Kontrol ederek dönüş sağlayacaklar.

Sizden sürekli bu bilgi gelmekte, telefonla da arayıp bire bir bu bilgiyi veriyorsunuz fakat sanırım ekibinizle iletişimde bir probleminiz var. Çünkü aktivasyon ekibiniz asla dönüş yapmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı