TurkNet mi Netspeed mi?

Problem derken ne gibi bir problem?

Bağlantı sorunları, düşük indirme/yükleme hızları gibi başlıca sorunlar yaşamış kullanıcılar. Netspeed de iyiydi, fakat şu an için bence TurkNet daha iyi.

GIBIRNet nasıl peki? Fiyatı daha uygun gibi duruyor fakat önerilmezse TürkNet'e geçeceğim direkt.

Önermiyoruz, zaten önerilmesi de Sosyal kuralları dahilinde yasak.

Bknz, Yasaklı Siteler ve Uygulamalar:

Bağlantı sorunları, düşük indirme/yükleme hızları gibi başlıca sorunlar yaşamış kullanıcılar. Netspeed de iyiydi, fakat şu an için bence TurkNet daha iyi.

Önermiyoruz, zaten önerilmesi de Sosyal kuralları dahilinde yasak.

Bknz (Yasaklı Siteler):

Önerilmemesinin sebebi nedir peki?

Cevaplar için teşekkür ederim, TürkNet'e geçeceğim.

Önerilmemesinin sebebi nedir peki?

Cevaplar için teşekkür ederim, TürkNet'e geçeceğim.

Bu konuyu ufakça incelemeniz yeterli.

TurkNet iyidir, normalde Netspeed önerirdim fakat şu an şikayetler ve yaşanan problemler bir hayli çok. O yüzden acil bir ISS değişimi ihtiyacınız varsa TurkNet tercih edin.

Netspeed'te Turknet'te güzel Netspeed geçen ay İstanbulda bazı abonelerde sorun yaşattı ama şimdi hiç bir sorunu yok dolayısıyla fiyat performas hangisi iyiyse onu tercih edebilirsiniz şu anda her iki firmada 12 ay sabit fiyat kampanyası mevcut.

100 Mbps 299 TL

100 Mbps 369 TL

12 Ay peşin ödeme için fiyatlardır.

Türk Telekom taahhüdümüz bitiyor ve ISS değiştireceğiz fiyatları pahalı olduğu için. TurkNet ve Netspeed yakın fiyatlar ve aynı hızı sunuyor. İki firmada 12 ay sabit fiyat garantisi veriyor peşin ödemede. Kısaca iki firmada birbirinin aynı şeyleri sunuyor, hangisine geçmek daha mantıklı olur? Hangisi daha sorunsuzdur? Diğer ISS önerilerine de açığım.

GigaFiber altyapın yoksa Netspeed derim.

Forumun arama kısmına Netspeed yazmanız yeterli. Çok sorun var bu sıralar.

Şikayetvar diye aratın TurkNet'i orada da bir dünya şikayet çıkar. Netspeed şu anda düzgün hizmet veriyor yanıltmayalım insanları.

Son düzenleyen: Moderatör:

Önermiyoruz, zaten önerilmesi de sosyal kuralları dahilinde yasak.

Bknz, yasaklı siteler ve uygulamalar:

Netspeed kullanıyorum ve hızımı soununda kadar alıyorum, sadece bir sorun yaşadım onu da çabucak halletim. Bence Netspeed'de iyi ama 20-30 fazla vererek TurkNet alabilirsiniz.

TurkNet'e geçtim, yarın falan en geç bağlanacağım sanırım. 1 Ay deneme süresi var. Beğenmezsek değiştirebilirim sorun yok.

1707415270575.png

Vaat ettikleri hızı alabiliyorum şu anlık. Kopma vesaire yaşamazsam sorunsuz gibi duruyor. Tekrardan teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı