TurkNet mi? Netspeed mi?

efesz

Centipat
Daha fazla  
Hayırlı günler, yaklaşık 1yıldır evde internette Türk Telekom kullanıyorum 12 ay taahhütlü aylık 250TL veriyordum ama pek de memnun değilim. Şimdi ise farklı bir operatore geçmeyı planlıyorum ve 12ay peşin ödeme yapıp kafamın rahat olmasını istiyorum. Biraz araştırdım ve TurkNet (370TL) net Speed (370TL) ortalama aylık fiyatı hangisi daha mantıklı olur ya da önerebileceğiniz farklı daha uygun fiyatlı bir operator var mıdır? He bir de zamanında uygun diye (biraz da açıldı) Everest marka bir modem almıştım ama 1 oda yana kablosuz ınternet çekmiyor onu da değiştirmeyi planlıyorum. Altyapım en fazla 70 civarı veriyor ve VDSL fiyat olarak da 600TL'yi geçmemesi gerek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayırlı günler, yaklaşık 1yıldır evde internette Türk Telekom kullanıyorum 12 ay taahhütlü aylık 250TL veriyordum ama pek de memnun değilim. Şimdi ise farklı bir operatore geçmeyı planlıyorum ve 12ay peşin ödeme yapıp kafamın rahat olmasını istiyorum. Biraz araştırdım ve TurkNet (370TL) net Speed (370TL) ortalama aylık fiyatı hangisi daha mantıklı olur ya da önerebileceğiniz farklı daha uygun fiyatlı bir operator var mıdır? He bir de zamanında uygun diye (biraz da açıldı) Everest marka bir modem almıştım ama 1 oda yana kablosuz ınternet çekmiyor onu da değiştirmeyi planlıyorum. Altyapım en fazla 70 civarı veriyor ve VDSL fiyat olarak da 600TL'yi geçmemesi gerek.

TurkNet bence.

Süper onlinde fiyatlar nasıl.
Ben 500 Mbps için 350 TL ödüyorum şu an. Yeni abone fiyatları nasıldır web sitesini incelemenizi veya müşteri hizmetlerini aramanızı öneririm. Superonline fiber altyapınız yoksa tercih etmenize gerek yok.

Netspeed müşteri hizmetleri konusunda masterpiece bu konuda şüphe yok. Arıza durumunda gereksiz derecede fazla ilgileniyorlar. 6 ay önce VDSL kullaniyordum, hat durumunda sıkıntı çıkmıştı netspeed hemen t.t'ye iş emri verip kontrol edilmesini söylemişti. Saha ekipleri eve gelecekti netspeed sürekli beni arıyordu. Abartmıyorum yarım saatte bir. Geldiler mi diye. Bende artık aramayın gelince zaten sistemden gorurusunuz halledilince demiştim. Arıza halloldu tekrar aramışlar, görmedim. Sms atmışlar arıza durumuyla ilgili tekrar geri dönün diye dönmedim. Yine aradılar sorun duzeldi mi diye. Fibere geçtim artık, fiberde de sıkıntı çıkmıyor zaten o konuda rahatım fakat netspeed'in fiyatı biraz yüksek. Başka bir firmaya geçeceğim ama müşteri memnuniyeti nasıldır bilemiyorum. Netspeed'de kafam rahat en azından ilgileneceklerini biliyorum. Eğer fiyatı yüksek gelmezse netspeed öneririm. Fiyatı fazlaysa başka firmalara bak önerim; fixnet , netbone .

Netspeed'in müşteri hizmetleri iyi ama ben kullanıyorken sorunlar peşimi bırakmıyordu Online oyun falan oynanmıyordu sunuculara girmiyordu hız dalgalanmaları mevcuttu kapasite yetersizliğinden TurkNet geçtim bir sorun yok TurkNet öneririm.

Geri
Yukarı