TurkNet modem veriyor mu?

TurkNet modem vermiyor, sadece GigaFiber kampanyasında ücretsiz modem veriyor onun içinde altyapının 1000 Mbps desteklemesi gerekiyor aksi takdirde modem vermiyor. Bende Türk Telekom'dan TurkNet'e geçtim fakat hala Türk Telekom'un modemini kullanıyorum pek bir şey fark etmiyor. Türk Telekom'un modemleri ise genellikle 300 Mbps destekliyor diye biliyorum çok fazla masrafa gir miyim diyorsan elindeki modemi iyicene araştır belki destekliyordur.

Araştırdım bilen birilerine daha sordum desteklemiyor ve şu anki modem ADSL sorun çıkartacaktır.

Bizim kurulum işlemi 5 gün sürmüştü. Gelip bağlayıp gittiler.

Süresi çok da önemli değil kafama takılan sadece modem oldu onu da yeni modem alarak çözeceğim.

Modemlerin fiyatı çok arttı ve bugünkü asgari ücret zammından sonra dahada artar. Letgoda 2.el olarak bulabilirsiniz çok bütçeniz yoksa.

Modemlerin fiyatı çok arttı ve bugünkü asgari ücret zammından sonra dahada artar. Letgoda 2.el olarak bulabilirsiniz çok bütçeniz yoksa.
Şimdi 820 tl lik modemi satın alacağım. Sorun çıkmaz dimi kaç güne gelir? Modem geldikten sonra türknetten herhangi birisi gelip kurulum yapacak mı yoksa tak çalıştır mantığımı?

Şimdi 820 TL'lik modemi satın alacağım. Sorun çıkmaz değil mi kaç güne gelir? Modem geldikten sonra TurkNet'ten herhangi birisi gelip kurulum yapacak mı yoksa tak çalıştır mantığı mı?

Benim eski evde kimse gelmemişti telefonuma kullanıcı adı şifre yollamışlardı onu modem arayüzüne girip bağlanmıştım internete. 3 ay önce taşındım bu eve gelip kendileri bağladılar. Ben kendim ASUS DSL N16 modem almıştım, arayüzü özellikleri vs çok güzel fakat kopma oluyor arada modemi kapatıp açınca düzeliyor. TurkNet'te kopma yaşayanların geneli ASUS modem kullanıyor. Baska modem deneme şansım olmadı ama dediğim gibi kapatıp açınca düzeliyor.

Benim eski evde kimse gelmemişti telefonuma kullanıcı adı şifre yollamışlardı onu modem arayüzüne girip bağlanmıştım internete. 3 ay önce taşındım bu eve gelip kendileri bağladılar. Ben kendim ASUS DSL N16 modem almıştım, arayüzü özellikleri vs çok güzel fakat kopma oluyor arada modemi kapatıp açınca düzeliyor. TurkNet'te kopma yaşayanların geneli ASUS modem kullanıyor. Baska modem deneme şansım olmadı ama dediğim gibi kapatıp açınca düzeliyor.

Şimdi sipariş verdim modemi. Modem geldikten sonra belgeleri de imzaladıktan sonra direkt kullanıcı bilgilerimi girdikten sonra bağlanıyor değil mi internet.

Şimdi sipariş verdim modemi. Modem geldikten sonra belgeleri de imzaladıktan sonra direkt kullanıcı bilgilerimi girdikten sonra bağlanıyor değil mi internet.

Eğer kuruluma gelmezlerse ve kurulunuzuzu tamamladık XXX kullanıcı adı XXX şifre ile internete bağlanabilirsiniz içerikli bir mesaj alırsanız evet bilgileri girdikten sonra internete bağlanabilirsiniz. Bu mesaj gelmezse zaten kendileri gelip bağlantıyı sağlarlar.

Herkese merhaba, yaklaşık 3 yıldır belki daha fazladır Türk Telekom internet kullanıyorum. Yaklaşık hızı 11.45 Mbps. (Steam indirme hızı 1.2). Upload hızım ise 0.60 olarak şu an. Biliyorum berbat. Bugün sözleşmesi bitiyor ve TurkNet'i aradım oraya geçmek istediğimi söyledim 100Mbps olan hizmeti istedim 140 TL. Altyapım 82 Mbps ve 8 Mbps'e kadar upload destekliyor. Modemin çok eski ilk interneti aldığım zamanların ADSL modemi. TurkNet'e geçtiğim için VDSL modem lazım destekleyen şekilde. Modemi onlar temin ediyor mu yoksa biz mi alıyoruz? TurkNet sitesin 800 TL civarı modem var. Onu mu almak lazım yoksa ücretsiz özgür iletişim temin ediyor mu?
Müşteri hizmetleri aradım aboneliğimi başlattım kurye belge falan getirecekmiş onlar onaylandıktan sonra geçiş olacakmış tek aklıma takılan modem konusu oldu yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

Daha geçen konuştum evde fiber altyapı varsa ücretsiz veriyorlar ama öteki türlü 800 TL ama modemi kendim alabileceğimi söylediler bende MediaMarkt'tan TP-Link 500 TL'ye modemimi aldım interneti kurmaları bekliyorum. Kendim almayı tercih ettim çünkü benim altyapim en fazla 75 mbps destekliyormus mesela. Aldığım modem de hoşuma gitti açıkçası gelirlerse deneyeceğim :)

Merhaba hocam. Geçen sene GigaFiber altyapisi cikinca bizi arayip ücretsiz kurulum ve ücretsiz fiber destekleyen modem verilmişti. Ayrıca modemin bizde kalacağını söyledir. Herhangi bir iade olmayacağını söylemişlerdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı