TurkNet modem veriyor mu?

Eğer kuruluma gelmezlerse ve kurulunuzuzu tamamladık XXX kullanıcı adı XXX şifre ile internete bağlanabilirsiniz içerikli bir mesaj alırsanız evet bilgileri girdikten sonra internete bağlanabilirsiniz. Bu mesaj gelmezse zaten kendileri gelip bağlantıyı sağlarlar.

Anladım sağ ol. Modemi sipariş ettim kaç güne elime ulaşır malum 820 TL.

Daha geçen konuştum evde fiber altyapı varsa ücretsiz veriyorlar ama öteki türlü 800 TL ama modemi kendim alabileceğimi söylediler bende MediaMarkt'tan TP-Link 500 TL'ye modemimi aldım interneti kurmaları bekliyorum. Kendim almayı tercih ettim çünkü benim altyapim en fazla 75 Mbps destekliyormus mesela. Aldığım modem de hoşuma gitti açıkçası gelirlerse deneyeceğim :)

Ben şu an aldım TurkNet'in modemini zaten uzun süre kullanacağım bari iyisini alayım diye düşündüm. Sırada sadece kuryeden gelecek belgeler ve ayrıca modem kargosu gelecek sanırım bağlanması ıvır zıvır 1 hafta sürecek.

Peki bu aldığım modem herhangi bir sorun çıkartır mı? Genel yorumları okudum pek de iç açıcı değil umarım sorun çıkarmaz.

Son düzenleme:
Anladım sağ ol. Modemi sipariş ettim kaç güne elime ulaşır malum 820 TL.

Ben şu an aldım TurkNet'in modemini zaten uzun süre kullanacağım bari iyisini alayım diye düşündüm. Sırada sadece kuryeden gelecek belgeler ve ayrıca modem kargosu gelecek sanırım bağlanması ıvır zıvır 1 hafta sürecek.

Peki bu aldığım modem herhangi bir sorun çıkartır mı? Genel yorumları okudum pek de iç açıcı değil umarım sorun çıkarmaz.
Yorumları bende okumuştum sıkıntı çıkanlar vardı, sıkıntıdan çok iadesinden yakınmıştı çoğu kişi. Hiç bulaşmak istemedim.

@gODofstatik modem ne zaman eline ulaşır bilmiyorum fakat modem siparişi vereceğim dedigin sırada ASUS modemlerde sıkıntı olduğunu söylemiştim sana. TP-LİNK alsaydın keşke. ASUS modemlerin açılması bile uzun sürüyor.

Hocam aldım siparişi verdim artık memnum kalmazsam iade ederim yapacak bir şey artık.

Kutudan çıkan ürünlerin iadesi olmuyor genelde. 14 günlük iade süreci kutu kapalıyken geçerli oluyor, kuyuyu açıp ayıplı mal çıkarsa servise gönderin diyorlar. İstisnalar varsa bilemiyorum.

Geri
Yukarı