TurkNet mükemmelliği

Çok da mükemmel değil 28 ping alıyorum 100 Mbps olması gereken internet 45 Mbps upload 7 Mbps bu hızın az olmasının diğer sebebi VDSL olması tabii ama VDSL de bile en az 65 Mbps download almam gerekiyor ayrıca Türk Telekom'da iken 5 ping alıyordum.

Keşke bizim burada da fiber altyapı olsaydı. Hiç düşünmeden geçerim.
Şu an Türk Telekom kullanıyoruz. Bu yılın beşinci ayında taahhüt bitiyormuş. Babamı, yeniletmemesi için uyardım. Ne olursa olsun TurkNet'e geçip TTNET belasından kurtulmak istiyorum. Sevmiyorum bu şirketi abi.

Hocam nerede oturuyorsunuz?

İstanbul ikitelli Atatürk mahallesi arkadaşlar kiralık ya da satılık ev bulunur isterseniz.😂😂😂
Keşke bizim burada da fiber altyapı olsaydı. Hiç düşünmeden geçerim.
Şu an Türk Telekom kullanıyoruz. Bu yılın beşinci ayında taahhüt bitiyormuş. Babamı, yeniletmemesi için uyardım. Ne olursa olsun TurkNet'e geçip TTNET belasından kurtulmak istiyorum. Sevmiyorum bu şirketi abi.

Benim TTNET aboneliğimde var maalesef taahhüt sonuna kadar kullanmadığımız interneti ödeyeceğiz.
Hocam mümkünse açık adres biz de merak ettik bir pasta börek yollayalım hayırlı olsun.

Eyvallah hocam İstanbul ikitelli Atatürk mahallesi.
Sadece 99₺
Ülkemiz şartlarında mükemmel hizmet. Taahhüt bitmeye yaklaşır yaklaşmaz geçiş yapacağım.
Müşteri hizmetlerinin durumu nedir? İlgi alaka vb. konularda?

Kendi altyapısı olduğunda müşteri hizmtetlerine ihtiyacın olmuyor.
Ama TT'nin altyapısı üzerinden hizmet alıyorsanız TT kaynaklı sorunlara pek etkisi olmayabiliyor.
Bu sorunda TT'den kaynaklı firma süper.

Son düzenleme:
Vallahi 10 yıldır şu ev interneti konusunda yüzüm gülmedi. Hayatımda 8 Mbps'nin üstünü göremedim. (Mobil veriyi saymıyorum.) Ama hızı da geçtim ping sorunları internet hızımın düşük olmasından daha berbat.

Benin apartmanıma bir ay önce gigafiber kutusu takıldı, ancak hala aktif değil. 4 şubatta taahütüm bitiyor o zamana aktifleşirse geçmeyi düşünüyorum. Çoğu kişi kopma ve ping sorunlarından bahsetmiş bu tarz sorunları çok sık yaşar mıyım? Geçmeye değer mi?

Ulan taahhüdü daha yeni yeniledik yav. 200mbps hıza 130 lira veriyorum Superonline. Gerçi burda TT altyapısı yok ve sanırım Turknet TT kullanıyor değil mi?
Turknet gigafiber yani 1000 mbps de kendi özel altyapısını kullanıyor, onun altındaki paketlerde türk telekom altyapısı.
Benin apartmanıma bir ay önce gigafiber kutusu takıldı, ancak hala aktif değil. 4 şubatta taahütüm bitiyor o zamana aktifleşirse geçmeyi düşünüyorum. Çoğu kişi kopma ve ping sorunlarından bahsetmiş bu tarz sorunları çok sık yaşar mıyım? Geçmeye değer mi?
Durduğun hata hemen geç.

Turknet gigafiber yani 1000 mbps de kendi özel altyapısını kullanıyor, onun altındaki paketlerde türk telekom altyapısı.

Durduğun hata hemen geç.
kutu daha aktifleşmedi, aradığımda şuan bir bilgi olmadığı söylendi. Aktifleşeceği zaman geçeceğim ama hızlı aktifleşmesi lazım yoksa bizimkiler beni dinlemeden yine gidip Türk Telekom'dan alacaklardır.
1643342974837.png

Yeni konular

Geri
Yukarı