TurkNet müşteri hizmetlerine yarım saat bağlanılmıyor

2023'e kadar sabit fiyat sözü verdikleri ürüne 2,3 kez zam yaptıkları için bugün Twitter da fena linç yiyorlardı, cevap da vermiyor adamlar. Belki onun etkisiyle biraz kabuklarına çekilmiş olabilirler. Ama yine de bu adamlar bana nedense hiç güven vermiyor. Bunca köklü şirket ağır fiyatlar verirken bu adamlar nasıl bu şirketlerden 2-3 kat daha uygun fiyat verebiliyor hiç aklım almıyor.
Sabit fiyat garantisi sözümüzün hala arkasındayız. Bu sözü verdiğimiz dönemde abonemiz olan tüm kullanıcılar 2023 Haziran’a kadar herhangi bir zam görmeyecek. Artan maliyetler hayatımızın her alanında olduğu gibi ne yazık ki bizi de etkiliyor. Ancak yaptığımız fiyat değişikliklerindeki belirleyici unsur mart ayının sonunda açıklanan port ücreti zamları. Bu zamlar 1 Haziran itibarıyla geçerli oldu. Sadece bizi değil tüm sektörü etkiledi.

Sabit fiyat garantisi sözümüzün hala arkasındayız. Bu sözü verdiğimiz dönemde abonemiz olan tüm kullanıcılar 2023 Haziran'a kadar herhangi bir zam görmeyecek. Artan maliyetler hayatımızın her alanında olduğu gibi ne yazık ki bizi de etkiliyor. Ancak yaptığımız fiyat değişikliklerindeki belirleyici unsur mart ayının sonunda açıklanan port ücreti zamları. Bu zamlar 1 Haziran itibarıyla geçerli oldu. Sadece bizi değil tüm sektörü etkiledi.

Keşke fiyatları görüp ona cevap vermek yerine sorunu çözseniz. Önce tek cihazda yaşanan kesinti şimdi hepimizde yaşanıyor, geçe ışığı açıp kapatır gibi interneti kesip yeniden veriyorsunuz.

Başvurduğum güne lanet olsun. Sabah aradım arıza var dediniz, yeni müşteri gibi arayayım dedim açmadınız, şu an bile 10 dakikadır bağlanmayı deniyorum. Hangi manyak gecenin on birinde müşteri hizmetlerini arar ki? Tek temsilciniz falan mı var? Eğer müşterilerinizden nefret ediyorsanız iptal edelim. Bağlatmamın bir sebebi de Technopat'ın sizden sponsorluk kabul etmiş olmasıydı.

Son düzenleme:
Keşke fiyatları görüp ona cevap vermek yerine sorunu çözseniz. Önce tek cihazda yaşanan kesinti şimdi hepimizde yaşanıyor, geçe ışığı açıp kapatır gibi interneti kesip yeniden veriyorsunuz.

Başvurduğum güne lanet olsun. Sabah aradım arıza var dediniz, yeni müşteri gibi arayayım dedim açmadınız, şu an bile 10 dakikadır bağlanmayı deniyorum. Hangi manyak gecenin on birinde müşteri hizmetlerini arar ki? Tek temsilciniz falan mı var? Eğer müşterilerinizden nefret ediyorsanız iptal edelim. Bağlatmamın bir sebebi de Technopat'ın sizden sponsorluk kabul etmiş olmasıydı.

Hocam ne sorununuz vardı acaba? GigaFiber'den memnundunuz neden şu an pişman oldunuz?

Hocam ne sorununuz vardı acaba? GigaFiber'den memnundunuz neden şu an pişman oldunuz?

İnternet geceye yakın kesilip duruyor. İlk bir cihazdaydı şimdi iki cihazda birden oluyor. Yepyeni bir iPhone 13 Pro internet sorunlu olmayacağına göre ve Android cihazda da aynısı olduğuna göre büyük ihtimalle sorun onlarda.

Mobil veri kapanınca 500 MB dediği yedekleme 20 MB olarak indi. 7 cihazın 6 tanesinde sorun yokken bunda olması değişik. Büyük ihtimalle Samsung adi bir Wi-Fi kart kullandı ve bu kart bozuldu.

1000 Mbps hayal hocam, 200 Mbps civarı alırsınız. Stabillik konusunda sorun yaşayan da var yaşamayan da. 4 5 aydır kullanıyorum bende arada donma da oldu zerre donmadan kullandığım da oldu. Ama stabilite konusunda uğraşıyorlar diye biliyorum.
Bende GigaFiber kullanıyorum ancak hayal değil.900 civarı almaktayım.

Çağrı merkezi üzerinden değil, Sesli Yanıt Sistemi üzerinden hizmet veriyoruz. Talep ve şikayetleriniz hakkında sıra beklemeden tuşlama yaparak veya Online işlem merkezinden kolaylıkla destek kaydı açabilirsiniz. Kayıt numaranızı yazabilirseniz sürecinizi inceleyebiliriz.

Çağrı merkezi üzerinden değil, Sesli Yanıt Sistemi üzerinden hizmet veriyoruz. Talep ve şikayetleriniz hakkında sıra beklemeden tuşlama yaparak veya Online işlem merkezinden kolaylıkla destek kaydı açabilirsiniz. Kayıt numaranızı yazabilirseniz sürecinizi inceleyebiliriz.

Online uygulamadan çözüm sağlandı. Yine de karşımızda insan olmaması üzücü. Eğer kesilme sorunu yaşayan varsa modemini sıfırlasın. Yeni IP alıp yeniden internete çıkmazsanız router önbelleği doluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı