TurkNet nasıldır?

Bence kullanın eğer memnun kalmazsanız iptal edebiliyorsunuz. Ben 3-4 sene rahat olmuştur herhalde. Uzun süredir kullanıyorum, sorun yaşadığım dönemler oldu fakat sorunlarımı çözüme kavuşturdum. Altyapınız kötü ise sağlayıcılarla cebelleşmeye zaten hazır olun. Şu aralar akşamları bir yavaşlama olayları vardı şu an için o da ortadan kalktı genel olarak f/p bir sağlayıcı diyebiliriz.
Hepinize açtığım konuya cevap verdiğiniz için teşekkür ediyorum arkadaşlar. TürkNet'e ay sonu geçmeye karar verdim. 85 TL'ye 100MBPs Fiber internet çok cazip geliyor. 2-3 hafta sonra bağlatınca tecrübelerimi paylaşırım. Herkese iyi forumlar.
Türknet'in altyapısı olan YAPA yoksa 100mbps değil 35 allabiliyorsun. 100 almak için ek ücret ödemeniz gerekiyor.
Ben TBTNET kullanıyorum, müşteri hizmetleri var bu baya ilaç oldu bana. TürkNet kullandım ondan önce pek şikayetçi olduğumu söyleyemem ancak kumar oynayıp nakil aldırdım şimdi daha memnunum.
Nasıl memnun musunuz? Açıkçası fiyatlar çok cazip geldi Türknet bana 50mbps veriyor, eski abonelerden olduğum için. Geçersem pişmanlık yaşar mıyım acaba. Siz ne zamandır kullanıyorsunuz destek hattı nasıl? 100mbps için 80tl çok çok iyi :)

Son düzenleme:
Türknet'in altyapısı olan YAPA yoksa 100mbps değil 35 allabiliyorsun. 100 almak için ek ücret ödemeniz gerekiyor.
resim_2020-12-12_012448.png

Bu yazan paketle 35MBPS hız mı alıyorum yani?

Bildiğim kadarıyla müşteri hizmetleri internetten sürüyormuş. Bu benim için daha güzel bir şey çünkü telefon kullanmıyorum.

Kendi ödeme yeri yok derken neyi kastettiniz?
Bildiğim kadarıyla müşteri hizmetleri internetten sürüyormuş. Bu benim için daha güzel bir şey çünkü telefon kullanmıyorum.

Kendi ödeme yeri yok derken neyi kastettiniz?

Sadece ptt den ödeniyo kart yoksa ama sıkıntı olmuyor

Yeni konular

Geri
Yukarı