TurkNet nasıldır?

• Konuyu başlatan SeLK
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 29
  • Görüntüleme 1B

SeLK

Picopat
Daha fazla  
TurkNet'ten Özgür İletişim Ekstra 35 isimli tarifeyi alıp sonrada Özgür İletişim Ekstra 75'a yükselteceğim. 75 Mbps download, 6 MB uploada 95 TL verilir mi? Ping değerleri ve paket kaybı nasıldır TurkNet'in?

Verilir. Turknet kullanıyorum, memnunum gibi. Buradaki altyapı sorunları yüzünden sürekli internet gidiyor, destek kaydı açtığımda bölgedeki sorunu ve arızayı belirtiyorlar. En geç 1 saat içinde cevap veriyorlar bana. Yakın zamanda Netspeed'e geçmeyi düşünüyorum, Turknet'ten memnunum ama verdiği hızlar daha yüksek Netspeed'in. Oraya da bakabilirsiniz.

6 yıl kullandım aşırı pişmanım, destek kaydı açınca 3 gün bakmıyorlar. Bakınca da modemi sıfırla gibi saçma şeyler söyleyip ekip yönlendiriyorlar, yönlendirdikleri ekipte gelmiyor ve arıza çözüldü diye not bırakıyor TurkNet'e.

85 TL'ye fiber net kullanıyorum 100 150 Mbps arasında hız geliyor, 8 10 arasında da upload alıyorum. Geçen bir sorun yaşadım 1 saat içinde çözdüler sağ olsunlar bu fiyata bu hız bence çok iyi. Ama 35 Mbps alacaklar için nasıldır bilemem.

TurkNet'ten özgür iletişim ekstra 35 isimli tarifeyi alıp sonrada özgür iletişim ekstra 75'a yükselteceğim. 75 Mbps download, 6 MB uploada 95 TL verilir mi? Ping değerleri ve paket kaybı nasıldır TurkNet'in?

Ben kullanıyorum ve gayet memmunum tabii burada altyapı kalitesi ve Telekom kaliteside önemli bir de eğer geçerseniz iyi bir modem alırsanız sıkıntısız kullanabilirsiniz. Yine söylüyorum altyapı eski ise veya Telekom ekibi umursamaz ise çok sıkıntı çekebilirsiniz.

TurkNet'ten özgür iletişim ekstra 35 isimli tarifeyi alıp sonrada özgür iletişim ekstra 75'a yükselteceğim. 75 Mbps download, 6 MB uploada 95 TL verilir mi? Ping değerleri ve paket kaybı nasıldır TurkNet'in?

Bir arkadaşım Millenicom'un 110TL'ye 100Mbps download ve 8Mbps upload paketini aldı ve müşteri hizmetlerinin anında ilgilendiğini söylüyor.

Geri
Yukarı