TurkNet nasıldır?

shtymerenn

Hectopat
Merhabalar,
Öncelikle bu konuya lütfen sadece TurkNet kullanıcıları yorum atsın.

TurkNet'e geçme gibi bir planım var, kullanıyorsanız iyi mi vadettiği hızları veriyor mu? Daha da önemlisi şu anda Türk Telekom kullanıyorum taşıma süreci kaç gün olur, sizde kaç günde taşındı?

Ayrıca TurkNet'ten ayrılan varsa neden ayrıldığını memnun olmadığı şeyleri ve görüşlerini yazarsa sevinirim.

Kullanıyorum alt yapıma göre 100Mbps download veriyorlar. Her şeyi iyi hoş ya bana gelen müşteri hizmetleri kötü ya da genel sorun. Ama internet hızı olarak vadettikleri hızı veriyorlar.

Türknet'e geç ama mutlaka DNS ayarlarını değiştir yoksa arada sırada internetin gitmesi ve internetin aşırı yavaşlaması gibi durumlar ile karşılaşabilirsin.

Merhabalar,
Öncelikle bu konuya lütfen sadece TurkNet kullanıcıları yorum atsın.

TurkNet'e geçme gibi bir planım var, kullanıyorsanız iyi mi vadettiği hızları veriyor mu? Daha da önemlisi şu anda Türk Telekom kullanıyorum taşıma süreci kaç gün olur, sizde kaç günde taşındı?

Ayrıca TurkNet'ten ayrılan varsa neden ayrıldığını memnun olmadığı şeyleri ve görüşlerini yazarsa sevinirim.

Şimdi yaptığım test sonucu;
Sadece 100TL gerçi daha ödeme yapmadım ilk 2 ay ücretsiz

Türknet'e geç ama mutlaka DNS ayarlarını değiştir yoksa arada sırada internetin gitmesi ve internetin aşırı yavaşlaması gibi durumlar ile karşılaşabilirsin.
Bu konu hakkında bir makale veya video var mı acaba? Bende Turknet kullanıyorum ve memnunum ama kopma ve yavaşlama sorunları çok oluyor. Hatta interneti çoğunlukla sadece ben kullanmama rağmen.

Kullandığın Türk Telekom nakil sürecini soruyorsan, o işler sıkıntı. Yasal süreyi aştığı çok görülüyor, kendim de yaşamıştım. TurkNet 1 aydır kullanıyorum fiber altyapının olduğu 1000/1000 hizmet alıyorum. İlk duyduğumda şaşırmıştım. Senin bulunduğun yerde fiber olmasa dahi geçmeni tavsiye ediyorum. Düşünmene bile gerek yok, çok iyi hizmet veriyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı