TurkNet nasıldır?

mami7634

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar TurkNet'in 1000 Mbps tarifesini almayı düşünüyorum bizim binamızda TurkNet kutusu var ilk 6 ay 200 TL sonrasında 300 TL olarak gösteriyor bu fiyat haricinde bir ücret alıyorlar mı ve iyi midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk 6 ay 200 ödersinde sonrası Allah'a emanet olur. Şu an için tahattülü alman daha mantıklı olur ilk 6 ay kullan 200 ise sonra Türk Telekom tahattütlüye geç şu an tahattütlüye geçmen daha mantıklı olur ama 6 ay sonra fiyatların 2-3 katına çıkacağı gözle görülür.

Merhaba arkadaşlar TurkNet'in 1000 Mbps tarifesini almayı düşünüyorum bizim binamızda TurkNet kutusu var ilk 6 ay 200 TL sonrasında 300 TL olarak gösteriyor bu fiyat haricinde bir ücret alıyorlar mı ve iyi midir?

Almadan önce fiber desteği var mı bakman lazım ben bir komşuma tavsiye etmiştim (kendim kullanmıyorum) kendileri memnunlar.

Altyapısı varsa hiç düşünmeden alınmalı.

Hocam taahhütsüz alırsanız zamlanma ihtimalı çok yüksek benim bir arkadaşım kullanıyordu bir ara sürekli zam geliyordu.

10 aydır kullanıyorum eğer bütçen varsa taahhütlü almaya çalış. Eğer taahhütsüz alırsan çok zam oluyor. Aboneliği 130 TL gibi bir fiyata başlatmıştık 300 TL'ye çıktı.

Fiber altyapım var binam 2 yıllık 3 ay önce kablonetin wifi performansının çok kötü olmasından dolayı türknete geçiş yaptım ama pişmanım. Bağlattığımdan beri sorunlar bitmedi defalarca arıza kaydı bıraktım ekipler geldi gitti modem değişti vs. ama çözüm bulunamadı.

İnternet nadiren iyi seviyede stabil bir şekilde çalışıyor geriye kalan zamanlarda çok yavaş ve kopuk kopuk. Geçen perşembe gününden cumartesi sabahına ekipler gelene kadar DSL ışığı kırmızı yandığı için hiç internet kullanamadım.

Bu tarz sorunlar bağlatmadan önce nadir oluyormuş gibi geliyor insana ama yaşayınca ve araştırınca anlıyosun ki çok sık karşılaşan var. Tekrar kablonete döneceğim.

Ek: Wifi performansını arttırmak için kullandığım router cihazımı türknet modemle hiçbir şekilde kullanamadım bağlantı başarılı şekilde sağlanıyor ama internet yok diyordu en sonunda vazgeçtim. Türknet ise farklı bir cihaz olduğu için kendilerinin bir şey yapamayacağını söyledi. (Kablonet'te bu cihazla ilgili hiçbir sıkıntım yoktu)

Geri
Yukarı