TurkNet ping değerleri nasıldır?

Taylan Dinler

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Müzisyen
Arkadaşlar 25'inde Kablonet abonelik iptali için şubeye gideceğim. TurkNet bağlatmaya karar verdik ve merak ettiğim bir konu var. Ben sürekli oyun oynayan bir insanım ve oyunda pingim çok yükselince her oyuncu gibi çıldırıyorum. TurkNet'te ping değerleri nasıldır? Ankara/Çankaya'da yaşıyorum. Altyapımda Max 75 Mbps verebilirlermiş.

Arkadaşlar 25'inde Kablonet abonelik iptali için şubeye gideceğim. TurkNet bağlatmaya karar verdik ve merak ettiğim bir konu var. Ben sürekli oyun oynayan bir insanım ve oyunda pingim çok yükselince her oyuncu gibi çıldırıyorum. TurkNet'te ping değerleri nasıldır? Ankara/Çankaya'da yaşıyorum. Altyapımda Max 75 Mbps verebilirler miş.

Vallahi hocam ben kullanıyorum çok memnunum Türk Telekom'dan geçtim ping değerlerim düştü bile diyebilirim. Comnet kullandım akşamları ping artıyor. NetSpeed sorma daha kötü benim fikrim bunlar.

Vallahi hocam ben kullanıyorum çok memnunum Türk Telekom'dan geçtim ping değerlerim düştü bile diyebilirim. Comnet kullandım akşamları ping artıyor. NetSpeed sorma daha kötü benim fikrim bunlar.
Hocam yeminle rahatladım. VDSL kullanıyorsunuz sanırım.

Arkadaşlar 25'inde Kablonet abonelik iptali için şubeye gideceğim. TurkNet bağlatmaya karar verdik ve merak ettiğim bir konu var. Ben sürekli oyun oynayan bir insanım ve oyunda pingim çok yükselince her oyuncu gibi çıldırıyorum. TurkNet'te ping değerleri nasıldır? Ankara/Çankaya'da yaşıyorum. Altyapımda Max 75 Mbps verebilirler miş.

Hız testi yaptığımda 9 ping 24Mbps hız alıyorum(paketim 24Mbps'e kadar) upload 1.3Mbps(altyapım Max o kadar destekliyor).

Hız testi yaptığımda 9 ping 24Mbps hız alıyorum(paketim 24Mbps'e kadar) upload 1.3Mbps(altyapım Max o kadar destekliyor).
Peki kuruluma geldiklerinde salona kurdurabilir miyim modemi? Siz nereye kurdurdunuz? Kurdurduysanız çekim gücü nasıl modemin?

Kablonet'ten neden ayrılıyorsunuz bende 7 senelik kullanıcısıyım soru yok.

Peki kuruluma geldiklerinde salona kurdurabilir miyim mode mi? Siz nereye kurdurdunuz? Kurdurduysanız çekim gücü nasıl modemin?

Fiber yoksa ping değerleri yüksek oluyor.

Hocam pek fiber ile alakası yok gibi. Ben şu anda Kablonet fiberdeyim, fakat ping değerlerim çok yüksek ve sırf bu yüzden oyunları iyi bir şekilde oynayamıyorum.
Kablonet'ten neden ayrılıyorsunuz bende 7 senelik kullanıcısıyım soru yok.
Hocam taahhüt bitti artı olarak ping değerlerinden şikayetçiyim. Ben 9.5 senelik kullanıcısıyım bu arada. :)

Hocam yeminle rahatladım. VDSL kullanıyorsunuz sanırım.

Evet VDSL 75 Mbps kullanıyorum.

Şu konuya attığım yerden itibaren göz atın. Arkadaşa yardım ettim aynı şeyler sizin içinde geçerli sorunuz olursa oradan benim mesajı alıntılarsınız.

Geri
Yukarı