TurkNet başvurusu esnasında internet erişimi durumu ne olarak seçilmeli?

Çok teşekkürler davet kodunuzu başvuru sırasında mı istiyor.
Evet çağrı merkezini başvurmak için arayın 1 ay ücretsiz için kodum var benim deyin isteyecektir o zaman vereceksiniz. Bir yere not alın veya ekran görüntüsünü alın kaybetmeyin mutlaka burdan silinebilir. Ben siz kullanınca gerekli işlemleri sağlarım.
Evet çağrı merkezini başvurmak için arayın 1 ay ücretsiz için kodum var benim deyin isteyecektir o zaman vereceksiniz. Bir yere not alın veya ekran görüntüsünü alın kaybetmeyin mutlaka buradan silinebilir. Ben siz kullanınca gerekli işlemleri sağlarım.

Yine buradan da bilgi veririm.

Evet çağrı merkezini başvurmak için arayın 1 ay ücretsiz için kodum var benim deyin isteyecektir o zaman vereceksiniz. Bir yere not alın veya ekran görüntüsünü alın kaybetmeyin mutlaka buradan silinebilir. Ben siz kullanınca gerekli işlemleri sağlarım.

Yine buradan da bilgi veririm.

Madem Telekom'da çalışıyorsun hat değerlerimle alakalı bir sorun var sana danışabilir miyim?

Tabi sorun yok. Şu anda incelenecek bir şey varsa bakalım :D .

Ekran Alıntısı.PNG

Dün gece elektrik kesintisi yaşandı ve geri geldiğin de hat değerlerim bu şekilde oldu hızım bayağı düştü.

11kasım.png

Bu da 11 Kasım hat değerlerim sence bu düşüş taahhüt bitiyor diye mi olmuştur.

Eki Görüntüle 825723

Dün gece elektrik kesintisi yaşandı ve geri geldiğin de hat değerlerim bu şekilde oldu hızım bayağı düştü.

Eki Görüntüle 825725

Bu da 11 Kasım hat değerlerim sence bu düşüş taahhüt bitiyor diye mi olmuştur.

SNR değeriniz ve hat zayıflamanızda değişiklik var. Çok yüksek olmasa da gidiş ve geliş yönündeki zayıflamanız orantısız. Ama sizlik bir durum yok gibi duruyor saha dolabındaki sonlandırma kaynaklı olabilir. Arıza kaydı oluşturun bence. Taahhüt le alakası yok fiziksel bir sorun var hatta. Ama şu an ADSL kullanıyorsunuz Bence Türk.net e geçince VDSL porta taşınacaksınız o zamana kadar bekleyin hat zayıflamanız olmadığından VDSL'de tam kapasite performans alırsınız. SNR değeriniz ADSL'de sınırında altında şu anda. Arıza kaydı oluşturabilirsiniz arkadaşlar bugün bakar muhakkak. Veya VDSL'ye geçmeyi bekleyebilirsiniz 2 side çözüm.

SNR değeriniz ve hat zayıflamanızda değişiklik var. Çok yüksek olmasa da gidiş ve geliş yönündeki zayıflamanız orantısız. Ama sizlik bir durum yok gibi duruyor saha dolabındaki sonlandırma kaynaklı olabilir. Arıza kaydı oluşturun bence. Taahhüt le alakası yok fiziksel bir sorun var hatta. Ama şu an ADSL kullanıyorsunuz bence Türk.net e geçince VDSL porta taşınacaksınız o zamana kadar bekleyin hat zayıflamanız olmadığından VDSL'de tam kapasite performans alırsınız. SNR değeriniz ADSL'de sınırında altında şu anda. Arıza kaydı oluşturabilirsiniz arkadaşlar bugün bakar muhakkak. Veya VDSL'ye geçmeyi bekleyebilirsiniz 2 side çözüm.

Tamamdır teşekkürler vermiş olduğunuz davet kodunuz ile Online başvuruyu yapıyorum.
SNR değeriniz ve hat zayıflamanızda değişiklik var. Çok yüksek olmasa da gidiş ve geliş yönündeki zayıflamanız orantısız. Ama sizlik bir durum yok gibi duruyor saha dolabındaki sonlandırma kaynaklı olabilir. Arıza kaydı oluşturun bence. Taahhüt le alakası yok fiziksel bir sorun var hatta. Ama şu an ADSL kullanıyorsunuz bence Türk.net e geçince VDSL porta taşınacaksınız o zamana kadar bekleyin hat zayıflamanız olmadığından VDSL'de tam kapasite performans alırsınız. SNR değeriniz ADSL'de sınırında altında şu anda. Arıza kaydı oluşturabilirsiniz arkadaşlar bugün bakar muhakkak. Veya VDSL'ye geçmeyi bekleyebilirsiniz 2 side çözüm.

Başvuruyu yaptım ama pazartesiyi beklemek zorundayım fotokopi çıkaramıyorum maalesef.

Geri
Yukarı