Turknet pişmanlığı

Völf

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Makina Mühendisi
2.5 ay önce Türknet'e geçmek için başvurdum. Bir takım evraklar gönderdim, onları bekledim. Bu süre zarfında, Türk Telekom ile sözleşmem bitmişti ve 50 liralık faturaya 120 lira örüyordum. Tam geçmek için 2 ay uğraştılar. Sonunda 6 gün önce geçtim. Beceriksizliği ve umursamamazlıkları yüzünden cebimden 140 liradan fazla çıkacak (son faturanın ekstresi gelmedi daha). Bağlandı dedikten sonra biri aradı şifreyi falan verdi. 6 saat internette takıldım. Sonra bir internet gitti 6 gündür gelmiyor. Telefonla ulaşamıyorum çünkü telesekreter var. Arıza kaydı 2 defa oluşturdum (biri türkçe, biri ingilizce) geri dönen yok. Destekteki arıza kaydı yerine baya güzel kelimelerle anlatıyorum dönen ilgilenen yok. Ne yapabilirim? Ben hayatımda bu kadar süre internetsiz kalmadım. Hep Türk Telekom kullanıyordum. Pahalı ama gayet güzel hizmet veriyor hep dedim. Krize yenik düştük 30 lira bile önemli gelmeye başladı.

Şimdi kapatma başvurusuna da bulundum. Hala arayan soran yok. Ne yapabilirim?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı