TurkNet rakiplerine göre daha iyi bir ISS midir?

dincertekin

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Core i5 10400F Soket 1200 10. Nesil 2.9GHz 12MB Önbellek
ASUS TUF GeForce RTX 3060 GAMING V2 OC 12GB GDDR6 192Bit
Meslek
Yazılım Mühendisi
Merhabalar, ben şu anda internet servis sağlayıcısı olarak Vodafone kullanıyorum.
Ancak hizmetlerinden hiç memnun kalmadım. Değiştirmeyi düşünüyorum.
Sizce TurkNet'e geçmeli miyim, sorun yaşayan var mı? Ya da ping durumunuz download, upload vs. nasıl?
Bu arada Ankara'da yaşıyorum. Ankara'daki altyapı durumu hakkında da biriniz aydınlatabilirse çok güzel olur hocam 😂

Ankarada yaşıyorum bende. Şahsen ilk bağlandığımız zaman 1 ay boyunca her gece çalışma yapmışlardı sonradan aşırı sabitti ayda 1 kere falan gidiyordu. O 1 ay boyunca da sadece geceleri için gidiyordu bu arada diğer zamanlar gitmiyordu. Hız sabitti ve baya güzeldi. 35 söz vermişlerdi 38-40 arası alıyordum downloadda ve 6 mı neydi upload alıyordum. Bizde ucuz olduğu için Vodafone geçelim dedik ve ikide bir gün içinde internet gitmeler, hız düşmeler, sinyal gitmeler. 1-2 hafta boyunca gün içinde internet gitti sabit olarak ve telefon tarifesini aşmak zorunda kaldık. Kesinlikle ve kesinlikle Türknet daha iyidir benim fikrime göre ve yaşadıklarıma göre. Vodafone tahattüt bittiği an geç zaten "tahattüt yok direk Netspeed falan geçersin beğenmezsen."

Anlıyorum, bilgilendirme yapan herkese çok teşekkür ederim. TürkNet'e geçeceğim gibi duruyor. Berbat bir hizmeti var bu Vodafone'un. 😂

Geri
Yukarı