TurkNet rezaleti

Tuna11

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ne yapın ne edin TurkNet almayın. Sıkıntımızı yazmak için TurkNet'in sayfasına girecektik, sayfa yüklenmiyor. Evde, hiç kimse interneti kullanmıyorken bile 1000 ping alıyorum. Hatta, 11:00-12:00 ve 20:00-21:00 arası 3000 pingleri gördüğüm oluyor.

Diyelim ki internette bir sıkıntı var. Bari telefonlara cevap versinler diyeceğim ama telesekretere bağlıyor ve öyle kalıyor.

Arkadaşlar, ne yapın ne edin TurkNet almayın. Sıkıntımızı yazmak için TurkNet'in sayfasına girecektik, sayfa yüklenmiyor. Evde, hiç kimse interneti kullanmıyorken bile 1000 ping alıyorum. Hatta, 11:00-12:00 ve 20:00-21:00 arası 3000 pingleri gördüğüm oluyor.

Diyelim ki internette bir sıkıntı var. Bari telefonlara cevap versinler diyeceğim ama telesekretere bağlıyor ve öyle kalıyor.

Evet bende TurkNet kullanıyorum kurulumda 2 ay sürdü sonra bir sıkıntı çıktı sitesine giremiyordum VPN'le girdim işte sonra sorunumu çözdüm şu an çok iyi ama işte sıkıntı çıkınca 1 ay interneti unutacaksın.

Oda değiştirince bağlantı güçsüzleşiyor. 1 el maç atayım diyorum şaka gibi ama 10000'leri gören ping değerim vardı. Ekran görüntüsü alsaydım bayağı gülerdiniz. Üstelik internet sık sık kopuyor. İnterneti zaten bizim eve 2 ayda getirebilmişlerdi. Keşke başka alternatif uygun olsa diyorum. Müşteriye ilgi sıfıra yakın.

Oda değiştirince bağlantı güçsüzleşiyor. 1 el maç atayım diyorum şaka gibi ama 10000'leri gören ping değerim vardı. Ekran görüntüsü alsaydım bayağı gülerdiniz. Üstelik internet sık sık kopuyor. İnterneti zaten bizim eve 2 ayda getirebilmişlerdi. Keşke başka alternatif uygun olsa diyorum. Müşteriye ilgi sıfıra yakın.

Bende de aynısı oluyordu modem arayüzünde 5GHz'yi kapat düzelir

Eğer olursa haberdar edin beni hocam 🙂

Müşteri ilişkileri hep tek taraflı. Sorununuz varsa halledemediğiniz noktalarda serzenişte bulunun. Kimse almasın demek en basit tabiriyle komiklik. Her sorunda markalardan vazgeçseydik ayağımıza ayakkabı bile giyemezdik. Anlıyorum sorun yaşıyorsunuz. Ancak ilgili ekibin sorunu çözmesini beklemekten başka şansınız yok. Daha müsterih olun. Umarım en kısa sürede sorununuz çözülür.

Nasıl kapatılıyor.

192.168, 1, 1 varya oraya gir şifreni falan gireceksin sonra alta geleceksin 5GHz var bir de 2.4 GHz var 5 GHz'yi kapatınca ping ve kopmalar olmuyor artık 1 ay öyle kopmalı kullanmıştım PUBG hesabı ban yedi onun yüzünden sonra anladım ki bundanmış 5GHz ile 2.4 GHz ile kararsız kaldığı için kopma falan oluyor.
Gene bir yanlış yere açılan konu... Konunuzu alttaki yere yeniden açın. Onun dışında hat değerlerinizi atın.

Hocam Şikayetvar'a bakmıyorlar ben denemiştim sadece görüldü yapıp bırakıyorlar genelde.

Geri
Yukarı