TurkNet Rezaleti

Recep Km

Hectopat
Arkadaşlar 2 aydır açmadığım arıza kaydı kalmadı.
Aldığım hız bu: 0.4 indirme 0.9 gönderme.
Konuşacak müşteri hizmetleri yok ve sitelerinden açtığım her arıza kaydına otomatik robot cevapları geliyor, "sorununuz çözüldü vs" diyor.
Ne yapacağım tavsiyelerinizi bekliyorum.

Dosya Ekleri

• 15-35.png
    15-35.png
    97,5 KB · Görüntüleme: 107
Son düzenleyen: Moderatör:
Arayın deyin dediğiniz hızı vermiyorsunuz falan sonra teknik servis(varsa) yollasınlar baksınlar belki sizinle alakalıdır.Hala devam ederse şikayet edersiniz.

Sizin gibi muhattap bulamama problemini Millenicom'da yaşadım. Ama benim komple internetim yoktu. 22 gün boyunca süründürdüler. Sonunda çıktım. Bunu yazma sebebim internet servis sağlayıcınızı değiştirmeyi düşünüyorsanız Millenicom'u hiç düşünmeyin diyeydi.

Bilgisayarımda adaptörden dolayı maksimum 18Mbps alıyordum Download'ı. İnternet kötü sanıyordum meğersem oturduğum ve adaptör yüzündenmiş modemin yanında 64Mbps çekiyor. Neredeyse 4 katı arttı ben de kablo çekeceğim. Eğer adaptör kullanıyorsanız kablo çekin.

Yok hayır bende sorun yok.
Önceden aldığım hız.
Yani demem o ki bu ülkede işini adam gibi yapan bir Net sağlayıcısı yok mu ?

Dosya Ekleri

• eski hız.png
    eski hız.png
    69,3 KB · Görüntüleme: 55
Türk Telekom, Superonline, TurkNet, Millenicom kullanan biri olarak diyebilirim ki içlerinde ping, kopma vs. durumunda en iyisi Superonline idi. Şimdi de Millenicom'u kapatıp NetSpeed geçiş için başvuruda bulundum.

Geri
Yukarı