TurkNet saha ekipleri randevu için aramıyor

hayırlı olsun umarım yarın internetinize kavuşursunuz hangi bölgede bulunuyorsunuz acaba paylaşabilir misiniz ?
teşekkürler umarım İstanbul / Bahçelievler gigabit hızı denemek istiyorum bu yüzden tercih ettim sorun çıkmazsa tecrübelerimi yine buradana paylaşırım sizede @FrankMorris

Net keyifleri gelmemiştir. TurkNet TeknoFix mi bilmemne fix mi öyle bir firma ile çalışıyor sahada adı yanlışsa düzeltin. Teknofixten gelecek arkadaşın canı isterse gelir, canı istemesse de şayet yolda tekerleği falan patlayabilir gecikicem deyip gelmez. Ardı ardına 2 kere yaşanmış olaydır. Ayrıca hiç kurumsal konuşmazlar telefonda.
araştırmadım fakat kendi ekipleri olduğu bilgisi verildi yoğunluk ve personel yetersizliği bütün iş dallarında var ülkemizde sonrasında sorun yaşamaya devam edilirse zaten taahüt yok başka servis sağlayıcıya geçmek zor bir durum değil denemekte fayda görüyürum en iyi hızı en ucuz fiyatla veriyorlar denemekten zarar gelmez 😁

Araştırmadım fakat kendi ekipleri olduğu bilgisi verildi yoğunluk ve personel yetersizliği bütün iş dallarında var ülkemizde sonrasında sorun yaşamaya devam edilirse zaten taahhüt yok başka servis sağlayıcıya geçmek zor bir durum değil denemekte fayda görüyürum en iyi hızı en ucuz fiyatla veriyorlar denemekten zarar gelmez 😁

Hocam zaten 2 tane aboneliğim var halihazırda TurkNet'te ama doğru söze ne hacet böyle bir olay yaşamıştım anlatayım dedim :D

Bügün bağlantı yapıldı gelen arkadaşlar gayet temiz iş yapmışlar teşekkür ederim kendilerine internet kullanılabilir durumda 920mb download 900mb upload hız alıyorum şuan 😁 deneyim cidden mükemmel tabi sorun yaşarsam yine buradan bilgilendiririm 👍 @FrankMorris

Bügün bağlantı yapıldı gelen arkadaşlar gayet temiz iş yapmışlar teşekkür ederim kendilerine internet kullanılabilir durumda 920mb download 900mb upload hız alıyorum şuan 😁 deneyim cidden mükemmel tabi sorun yaşarsam yine buradan bilgilendiririm 👍 @FrankMorris
ben de bugün arandım ve yarın için randevu verdiler ben de tecrübelerimi aktarırım , hayırlı olsun güle güle kullanın.

Keyifli kullanımlar dilerim 😍 🚀

Merhaba, buradan gelen geri bildirimleri ilgili birimlerimiz ile paylaşıyorum. Teşekkürler 😇

Merhaba geçtiğimiz cuma günü başvuru yaptım belgelerimi yükledim. Bugün aradılar saha ekibi ama evimde telefon çekmediği için iletişime geçemedik. Bugün tekrar 2 kere aradım sizi arayacaklar telefon çeken yerde bekleyin dediler sabahtan beri dışarıdayım eve giremiyorum ararlar diye ama aramadılar daha. Evde telefon da çekmediği için internet zorunlu bir ihtiyaç lütfen süreç için çözüm bulabilir miyiz 1 haftadır arıyorum süreci hızlandırabilir miyiz diye.

Merhaba geçtiğimiz cuma günü başvuru yaptım belgelerimi yükledim. Bugün aradılar saha ekibi ama evimde telefon çekmediği için iletişime geçemedik. Bugün tekrar 2 kere aradım sizi arayacaklar telefon çeken yerde bekleyin dediler sabahtan beri dışarıdayım eve giremiyorum ararlar diye ama aramadılar daha. Evde telefon da çekmediği için internet zorunlu bir ihtiyaç lütfen süreç için çözüm bulabilir miyiz 1 haftadır arıyorum süreci hızlandırabilir miyiz diye.
Merhaba, destek kaydınız varsa kayıt numaranızı gönderir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı