TurkNet sitesinde Gigafiber aktif gözüküp apartmanda kutu olmaması

• Konuyu başlatan N3F3S
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 736

N3F3S

Kilopat
Daha fazla  
TurkNet'in web Sitesine baktığım zaman Gigafiber aktif gözüküyor ama apartmanda herhangi bir Turknet'in kutusu yok, ayrıca apartmanda Turknet kullanan bir tanıdığıma sorduğum zaman kablonun apartman önüne kadar geldiğini web sitesinde de Gigafiber'in gözüktüğünü ama kutu takılmadığını, kutu takılması içinde apartmanda 2-3 kişinin geçme isteğinde bulunması gerektiğini söyledi.
Sistem tam olarak nasıl işliyor acaba madem apartmana kutu takılmadı ise sitenizde neden Gigafiber aktif yazısını görüyorum yardımcı olabilir misiniz kutu meselesi için?
@500498 @TurkNet Destek Ayşegül @TurkNet Destek Tutku

Merhaba, tabi ki. İlgili ekiplerimizle iletişime geçerek hem güncel bilgi alacağım hem de aciliyetinizi ileteceğim.
Ayşegül Hanım kusura bakmayın sizi rahatsız ediyorum fakat bana ortalama 8 gün sürebileceği söylenen işlem yaklaşık 1 aydır sonuç bulamadı. Yardımcı olabilir misiniz acaba? Süreci hızlandırabilir misiniz?

Ayşegül Hanım kusura bakmayın sizi rahatsız ediyorum fakat bana ortalama 8 gün sürebileceği söylenen işlem yaklaşık 1 aydır sonuç bulamadı. Yardımcı olabilir misiniz acaba? Süreci hızlandırabilir misiniz?
Merhaba, kaydınızı tekrar kontrol ettiğimde altyapı ekiplerinde yönlendirme yapıldığını görüntüledim. Ekiplerimize aciliyet ileteceğim, en kısa sürede sorunu çözümleyeceğiz.

Ayşegül hanım kusura bakmayın sizi rahatsız ediyorum fakat bana ortalama 8 gün sürebileceği söylenen işlem yaklaşık 1 aydır sonuç bulamadı. Yardımcı olabilir misiniz acaba? Süreci hızlandırabilir misiniz?

Aaaaaaaaaaaaa benimle aynı durumu yaşayan biri gözlerim yaşardı haha 20 gündür bekliyorum hala kutu gelmedi be kardes gel sarılalım ağlayalım.

Geri
Yukarı