TurkNet sözünde durmuyor, zam üstüne zam geliyor

Bir şey değişmeyeceği sizin fikriniz.
Eğer dediklerimiz yapılırsa bir şeyleri değiştirebilme imkanı bizim fikrimiz.
Forum bizim gibi ilan açanlar la dolmasın.
Forum bizim gibi ilan açanlarla dolup taşsın.

Bu durum sizi niye rahatsız etti onu anlamadım. Biz bir şeyleri değiştirmenin çabasındayız. Siz verdiğiniz ücretten memnunsanız konuyu terkedebilirsiniz. Veya TurkNet abonesi değilseniz bizim problemimiz adına ahkam kesmek neyinize. Hakaret etmemişim küfretmemişim. Hakkımızı savunuyoruz diyorum birte utanmadan beğenmedim işaretliyorsunuz.

Niye atarlandınızki? TurkNet abonesiyim ahkam falanda kesmiyorum kendi fikrimi belirttim.

Niye atarlandınızki? TurkNet abonesiyim ahkam falanda kesmiyorum kendi fikrimi belirttim.

Fikirlere saygımız sonsuz.
Burada bir hak hukuk meselesinden bahsediyoruz gelmişsiniz beğenme butonuna basmışsınız.
Normal bir rün paylaşımı olsa hemfikirde olmasanız beğenmemenizi anlarım.
Yani problem beğenmeme sayım artıyor neden filan değil.
Hak hukuk arayana bile bu şekilde yapıyorsanız ayıptır.
Atarlandım mı?
Bas bayağı da atarlandım
Ayıptırrr yaaa.
Yatırıp gereken eylemi yapmadıkları kaldı.
Hak hukuk arayana karşı böyle tavırlar sergileyip can sıkmayın bari.
Fiyattan memnunsanız konuya dahil olmayın daha iyi

Konun açılma sebebi fiyattan memnun olanları görelim diye değil.
Şikayetçi olanları görelim diyedir.

Bireysel olarak 3-5 müşteri kaybetmişler çok önemsemezler tüm sosyal mecra üzerinde rezil edilecek seviyede tepki olması lazım.

Bu eylemlerin başını yüksek takipçili bireysel ve kurumsallaşmış içerik üreticileri olması lazım.

Mesela ben Technopat yerine olsam.
Technopat'ta TurkNet'e ait olan başlığı sayfayı içerikleri kaldırırım.
TurkNet söz verip sözünden dönmüş olduğu fiyat konusunda da geri adım atana kadar bu sayfalar yayınanmayacak kendileri adınada bundan sonra hiçbir içerik üretilemeyecek diye bildirim yaparım ama o benim işte.

Bu söylediklerim Technopat'ın çok da umurunda idi sanırsam.

TurkNet'in zammı için bu yapılacaksa diğer internet firmalarını kepçeyle yıkmak lazım.

Şikayet Var'a gir yaptıkları rezillikleri gör.

Hocam bak.
Bizim şu anki derdimiz.
TurkNet dahil herhangi bir operatörün müşteri memnuniyetini sağlayamaması değil.
Hız sorunları değil.
İnternet hizmet bedellerinin yüksek olması değil.
Bu tarz problemler bütün şirketlerde var.
Şikayet var sitesi Technopat başka sosyal plaformlar
Defalarca bu konularda etkileşim olmuştur.

Ama şu anki konu o değil.
Şu anki konu TurkNet'in internete zam yapması da değil.

Şu anki konu.
TurkNet'in geçtiğimiz aylarda bir zam yapıp.
Bu zam sırasında haziran 2023'e kadar zam yok demesine rağmen bir zam daha yapması
Bilmem konuyu anlatabildim mi?

1 Nisan - 1 Mayıs arasında abone olanlara özel bir durum o. Biz eski müşterilerini görmezden geldiler. Bize 169.90 ancak ben şahsım adına Netspeed'e geçiş işlemlerini başlattım, 48 saate ayrılıyorum TurkNet'ten. Daha da zam gelecekse farklı operatörlere öderim ancak TurkNet'e 1 TL dahi ödemeyeceğim artık. Bunların yaptığı insanı farklı bir şey yerine koymaktır.

Netspeed değil de Millenicom geçin derim. Bize kablo çekmek için 2 hafta gelmediler. 2 haftanın sonunda akşam 9'da geldi adam. Ama biz o zamana kadar Superonline bağlattık. Adamlar hiç uğraştırmadı bile bağlanıyorsunuz dedi bitti.

Netspeed değil de Millenicom geçin derim. Bize kablo çekmek için 2 hafta gelmediler. 2 haftanın sonunda akşam 9'da geldi adam. Ama biz o zamana kadar Superonline bağlattık. Adamlar hiç uğraştırmadı bile bağlanıyorsunuz dedi bitti.
Valla evrakları gönderdim geçiş için, sadece kullanıcı adı şifre gönderecekler bana. Beğenmezsem dediğim gibi ordan da millenicom'a geçerim. En son o da olmazsa Superonline net çözüm gibi duruyor. Kaç para fazla olursa olsun amacım TurkNet'e dönmek değil kesinlikle.

Geri
Yukarı