TurkNet sözünde durmuyor, zam üstüne zam geliyor

Valla evrakları gönderdim geçiş için, sadece kullanıcı adı şifre gönderecekler bana. Beğenmezsem dediğim gibi ordan da millenicom'a geçerim. En son o da olmazsa Superonline net çözüm gibi duruyor. Kaç para fazla olursa olsun amacım TurkNet'e dönmek değil kesinlikle.
Superonline ile ne kadar fark var aralarında Netspeed in?

Superonline ile ne kadar fark var aralarında Netspeed in?
Geçiş işlemim bitti, fiyat olarak mı soruyorsun? İnternetten baktığıma göre Superonline 100Mbps 220TL diyor, ben NetSpeed'de 100Mbps paketi referans ile birlikte 130TL'ye kullanıyorum. Düşünürsen kodu sana da atarım. Her kod kullanımı 5 TL indirim yapıyor. Normalde 134 küsür TL.

Geçiş işlemim bitti, fiyat olarak mı soruyorsun? İnternetten baktığıma göre Superonline 100Mbps 220TL diyor, ben Netspeed'de 100Mbps paketi referans ile birlikte 130TL'ye kullanıyorum. Düşünürsen kodu sana da atarım. Her kod kullanımı 5 TL indirim yapıyor. Normalde 134 küsur TL.

Ben ilk Netspeed geçecektim mart ayında. Ama 2 hafta kurulum için gelmediler. Superonline istediğim gün İnternet verdi bana. Aynı gün saat 9'da Netspeed kapıya geldi.

Ben ilk Netspeed geçecektim mart ayında. Ama 2 hafta kurulum için gelmediler. Superonline istediğim gün İnternet verdi bana. Aynı gün saat 9'da Netspeed kapıya geldi.
Ben geçiş yaptığım için kurulum bekleme derdim olmadı. Cumartesi günü evraklarım ulaştı, Pazartesi günü saat 10:00'da yeni kullanıcı adımı parolamı verdiler.

Yeni konular

Geri
Yukarı